Przejdź do treściPrzejdź do nawigacji

Aktualności

 • Premiera tuż, tuż!

  Opublikowano 20 grudnia 2021

  Stroje już gotowe, scena w budowie… a 29 i 30 grudnia 2021r  zapraszamy na przedpremierowe pokazy spektaklu „Na pełnych obrotach”! Kup bilet!

 • „Sztuka to kłamstwo, które uświadamia nam prawdę”

  Opublikowano 16 grudnia 2021

  Mówi jeden z bohaterów sztuki „QUIZ”, cytując Picassa, ale ta genialnie błyskotliwa sztuka zdaje się wywracać to stwierdzenie do góry nogami, co oczywiście jest celem jej autora – Jamesa Grahama, jak i twórców spektaklu. Gramy to 16 i 17 grudnia o godz. 19:00. Baw się z nami!

 • Podarujcie sobie chwilę dla siebie!

  Opublikowano 15 grudnia 2021

  Hej, nie ma co siedzieć w domu, kiedy w Teatrze Komedia dzieją się takie zabawne rzeczy. Ostatni raz w tym roku kalendarzowym gramy dla Was „Przyjemność z dostawą” zatem kto nie widział, niech szybko nadrabia zaległości, a dla tych, co już oglądali mamy powtórkę z rozrywki. Śmiej się z nami!

 • Ostatni w tym roku!

  Opublikowano 13 grudnia 2021

  Jedyny, niepowtarzalny „The Big Bang, czyli Wielki Wybuch” – musical, który bawi do łez – gramy to z Arturem Chamskim i Mateuszem Banasiukiem o 19:00. Zapraszamy!

 • Wieczór Sylwestrowy z kulturą!

  Opublikowano 9 grudnia 2021

  Czas… czas… czas pomyśleć o ostatnim dniu w roku i zaplanować wieczór z kulturą. Zapraszamy Was na Wieczór Sylwestrowy ze spektaklem „Na pełnych obrotach”. Gramy to o godz. 17:00 i 20:30, a na scenie Sandra Staniszewska, Anna Mrozowska, Katarzyna Kwiatkowska, Rafał Cieszyński, Jan Jankowski, Tomasz Dedek, Tomasz Dutkiewicz, a na widowni Wy! Kup bilet Teraz!

 • Opublikowano 7 grudnia 2021

  Czy byliście grzeczni i czy wczoraj był u Was Mikołaj? Bez względu na odpowiedź, Mikołaj w Teatrze Komedia przygotował niespodziankę cenową na spektakl „Odjechana farsa” z Joanną Koroniewską i Piotrem Szwedesem i zarządza świętowanie 8 i 9 grudnia. Gramy to Mikołajkowo!

 • Gramy to Mikołajkowo!

  Opublikowano 6 grudnia 2021

  Jak spędzić Mikołajki? Najlepiej w miłym towarzystwie w Teatrze Komedia, dlatego zapraszamy na spektakle „Powiedzmy miłość”. Gramy to 6 i 7 grudnia godz.19:00. Zapraszamy!

 • Spektakle Sylwestrowe w Teatrze Komedia!

  Opublikowano 5 grudnia 2021

  Drodzy Widzowie,

  Czy zaplanowaliście już Wieczór Sylwestrowy? Możemy Wam w tym pomóc. Serdecznie zapraszamy do Teatru Komedia na komedię „Na pełnych obrotach” w reżyserii Tomasza Dutkiewicza w gwiazdorskiej obsadzie. https://teatrkomedia.pl/na-pelnych-obrotach

  Spektakl Sylwestrowy będzie połączeniem dużej dawki humoru, gwałtownych zwrotów akcji oraz dowcipnych dialogów podczas spektaklu oraz lampki wina. Niech Teatr Komedia wprowadzi Was w dobry nastrój na Nowy Rok 2022. Bilety już w sprzedaży!

 • Weekend z Atrakcyjną wdową!

  Opublikowano 3 grudnia 2021

  Jak wejść w pierwszy weekend tego miesiąca – podpowiadamy: śpiewająco! Zapraszamy Was na musical „Atrakcyjna wdowa”, którym wyśpiewamy Wam historię pewnej uroczej niewiasty, odkrywającej uroki życia po pięćdziesiątce. Gramy to 4 i 5 grudnia. Zobacz koniecznie!

 • Mikołajki - Przedsmak Świąt!

  Opublikowano 2 grudnia 2021

  Prezent skrojony na miarę – Voucher do Teatru Komedia, który doskonale się prezentuje – mamy go! Zatem nie czekajcie na dobre wróżki i świąteczne elfy, bierzcie sprawy w swoje ręce. Vouchery możecie nabywać, tak w kasie biletowej, jak i on-line. W tym roku Mikołaj wita się hasłem VO! VO! Kup Voucher!

 • Komunikat w spawie obostrzeń!

  Opublikowano 1 grudnia 2021

  Szanowni Państwo!

  Zgodnie z wprowadzonym 29 listopada br. rozporządzeniem Rady Ministrów Poz. 2177, określającym nowe zasady m.in. udziału w wydarzeniach kulturalnych, informujemy że aktualny limit miejsc na widowni wynosi 50%, nie wliczając osób w pełni zaszczepionych.

  Dokładamy starań, aby wizyty w Teatrze Komedia były dla Państwa przyjemnością, jednak w zaistniałych okolicznościach w trosce o Państwa i nasze bezpieczeństwo będziemy zobowiązani za dobrowolne okazywanie certyfikatów szczepienia, bądź ustne oświadczenia o rzeczonym stanie. Przypominamy również, że podczas wizyty w Teatrze obowiązuje konieczność zasłaniania ust i nosa maseczką.

  Dzięki Państwa współpracy będziemy mogli nieprzerwanie prowadzić naszą działalność artystyczną. Mając nadzieję, na Państwa zrozumienie liczymy, że wspólnie przyczynimy się na rzecz wspólnego dobra.

  Z wyrazami szacunku,
  Dyrekcja i Pracownicy Teatru Komedia

 • Andrzejki w Teatrze Komedia!

  Opublikowano 30 listopada 2021

  Nie przegapcie okazji spędzenia wyjątkowego wieczoru w teatrze! 30 listopada i 1 grudnia o godz. 19:00 zapraszamy Was na spektakle „Seks, miłość i podatki”, czyli wszystko co musisz wiedzieć żeby oszukać Urząd Skarbowy i pozostać przy życiu! Zapraszamy!

   

DO GÓRY
CC