Przejdź do treściPrzejdź do nawigacji

Aktualności

 • Został 1 dzień do premiery!

  Opublikowano 7 września 2019

  Uwielbiamy weekendy, zwłaszcza takie, jak ten, które zapowiadają wielki dzień – tak, tak, już juto premiera galowa spektaklu „Zaręczony pogrąŻony”.

 • Czas przyspiesza - 2 dni dzielą nas od premiery!

  Opublikowano 6 września 2019

  Razem z Alżbetą Lenską zapraszamy na piekielnie zabawną włoską komedię „Zaręczony pogrążony”.

 • Śmiej się z nami już za 3 dni!

  Opublikowano 5 września 2019

  Tyle słońca w całym mieście a na mieście ona – Melisa w roli Katarzyna Zielińska – mistrzyni żartu i gagów, jedna z nieszczęśliwie zakochanych narzeczonych. Za 3 dni na premierze spektaklu „Zaręczony pogrąŻony”.

 • Próba dla mediów spektaklu "Zaręczony pogrążony"

  Opublikowano 4 września 2019

  Zapraszamy dziennikarzy i fotoreporterów na Próbę Medialną spektaklu „Zaręczony pogrąŻony” w reż. Tomasza Dutkiewicza.

  Próba medialna odbędzie się 6 września 2019r, o godz. 11:00 w budynku Teatru Komedia przy ul. Słowackiego 19a w Warszawie.

 • Odliczanie trwa. Za 4 dni wielki dzień!

  Opublikowano 4 września 2019

  Premiera spektaklu „Zaręczony pogrążony” zbliża się wielkimi krokami. Za 4 dni wielki dzień dla Kasi Sowińskiej, która 8-go września debiutuje w teatrze. Koniecznie zobaczcie przedstawienie, w którym Kasia wciela się w rolę Luisy.

 • Otwarcie sezonu!

  Opublikowano 3 września 2019

  Czas wracać z wakacji. Pełni werwy po długiej przerwie zapraszamy Was na fenomenalną sztukę „Powiedzmy miłość” z Joanną Koroniewską.

 • Musicie to zobaczyć... zostało już tylko 5 dni!

  Opublikowano 3 września 2019

  Poznajcie Amalię, w którą wciela się Ela Romanowska – kobieta dynamit zarówno na scenie, jak i prywatnie. Zobaczcie jej debiut na deskach naszego teatru w spektaklu „Zaręczony pogrążony”.

 • 6 dni do premiery!

  Opublikowano 2 września 2019

  Lokomotywa z odliczaniem ruszyła. Razem z całym zespołem aktorskim nie możemy się doczekać 8-go września. Tymczasem pozwólcie, że przedstawimy Wam Ugo w roli Tomasza Dedka  – kamerdynera od zadań specjalnych.

 • Już za 7 dni wielkie otwarcie!

  Opublikowano 1 września 2019

  Gdy jedni odliczają godziny do pierwszego dzwonka, my liczymy ostatnie dni do premiery galowej spektaklu „Zaręczony pogrążony”.  Tytułowy Zaręczony Mikołaj Krawczyk stanie – na własne życzenie, dodajmy w samym epicentrum kobiecej zemsty mnożonej razy 4. To trzeba zobaczyć, zwłaszcza, że pierwsze spektakle w tym sezonie w nadchodzącym tygodniu. Otwieramy nowy sezon.

 • Prywatna klinika - ponownie na naszej scenie...

  Opublikowano 29 sierpnia 2019

  Już 14 października zapraszamy Państwa na spektakl „Prywatna klinika”. To historia Harriet rozwódki mieszkającej w eleganckim mieszkaniu w Brighton, która rozwiązuje problemy finansowe dzięki wsparciu dwóch żonatych dżentelmenów i perfekcyjnie zorganizowanego kalendarza. Gościnnie na naszej scenie!

 • Zaplanujcie wrześniowe wieczory już dziś!

  Opublikowano 14 sierpnia 2019

  Nie czekajcie do ostatniej chwili zwłaszcza, że repertuar  prezentuje się zacnie:) Nowy miesiąc zaczynamy premierowo „Zaręczony pogrążony” – spektakl obowiązkowy dla miłośników włoskich komedii. Bądźcie z nami!

 • Gorący początek września w Teatrze Komedia!

  Opublikowano 7 sierpnia 2019

  Rozpoczynamy sezon premierą piekielnie zabawnej włoskiej komedii „Zaręczony pogrążony”. Już 6, 7 i 8 września na naszej scenie pojawi się wiele osób – każda inna, każda osobna, każda maksymalnie zakręcona… Serdecznie zapraszamy!

DO GÓRY