Przejdź do głównej zawartości strony

Filtry

Zamknij

W klimacie

Gatunek

Resetuj
Filtruj

Szanowni Państ­wo, w dni­ach 22–25 maja Kasa Teatru będzie czyn­na w godz­i­nach 14:00–18:00. Za utrud­nienia przeprasza­my!

Maj
PĘTLA INDUKCYJNA

sobota

Kanał nova Polska. Sezon 2

Kanał nova Polska. Sezon 2

W medi­ach wrze. Nowe pro­gramy, nowe godziny emisji, nowi bohaterowie. Wszys­tko nowe — w naszej scenicznej telewiz­ji też. No, praw­ie wszys­tko… My nie rezygnu­je­my z twarzy, które stanow­iły o sile dawnego „Kanału Pol­s­ka”, ale ręka w rękę z Katarzyną Kasią, Woj­ciechem Fiedor­czukiem, Michałem Kem­pą i Grze­gorzem Markowskim bierze­my szturmem Komedię!

SPEKTAKL DLA MŁODZIEŻY PĘTLA INDUKCYJNA

niedziela

Pasztety, do boju!

Pasztety, do boju!

Peł­na humoru i kolorów opowieść o prob­lemach nas­to­latek i nas­to­latków: doras­ta­niu, akcep­tacji, emoc­jach, rodzinie, relac­jach w szkole i w domu.

Extrasy i oferty specjalne

Zobacz wszystkie

"Klasa w Warszawie. Warszawa z klasą" i "Kulturalny Przedszkolak"

W ramach programu "Klasa w Warszawie. Warszawa z klasą" i "Kulturalny Przedszkolak" szkoły i przedszkola prowadzone przez m.st. Warszawę otrzymają dofinansowanie w wysokości 50 zł dla każdego ucznia, które można przeznaczyć na bilety do instytucji kultury.

Voucher - uśmiech w prezencie!

Voucher - uśmiech w prezencie!

Prezent idealny istnieje! Nasze uśmiechnięte komediowe vouchery świetnie się prezentują. Voucher to pomysł na obdarowanie bliskich osób na urodziny lub imieniny - albo zupełnie bez okazji!