Przejdź do głównej zawartości strony

Bilety

Twój bilet na wyciągnięcie ręki!

W Komedii prowadzimy stacjonarną i internetową sprzedaż biletów (online).
Do wyboru - do koloru!

Za bilety kupione stacjonarnie w kasie Teatru zapłacisz gotówką, kartą lub BLIKIEM. Bilety online kupisz opłacając zamówienie kartą lub przelewem bankowym na stronie eCard. Ceny biletów znajdziesz na stronach poszczególnych spektakli. Bilety zakupione online i w kasie Teatru nie różnią się cenowo.

Jeśli chcesz kupić bilety przez Internet, skorzystaj z adresu: https://bilety.teatrkomedia.pl/. Wybierz dowolne miejsce, podaj swoje dane i opłać zamówienie. Po kilku minutach na Twoją skrzynkę mailową wpłyną nasze uśmiechnięte bilety, które możesz (ale nie musisz!) wydrukować.

Masz problem z płatnością, a może nie chcesz robić przelewu online? To nie problem - bilety możesz zarezerwować i opłacić przy odbiorze w kasie Teatru.

Rodzaje biletów i zniżki

 • Bilety ulgowe - niezależnie od humoru przysługują uczniom, studentom (do ukończenia 26. roku życia), emerytom, rencistom, osobom po 70. roku życia oraz osobom z niepełnosprawnościami ze zniżką 20% od podstawy cenowej biletu (za okazaniem stosownego dokumentu uprawniającego do zniżki); Sprzedajemy je na spektakle wystawiane w dni powszednie (od poniedziałku do czwartku). Bilety ulgowe można nabyć wyłącznie stacjonarnie w kasie biletowej Teatru.
 • Bilety normalne - dla wszystkich pozostałych, za okazaniem uśmiechu!

Rabaty można uzyskać wyłącznie w rezerwacji telefonicznej lub stacjonarnie w kasie biletowej Teatru. Bilety ulgowe nie obowiązują na spektakle i widowiska gościnne, najnowsze premiery, spektakle sylwestrowe i spektakle łączone z koncertem.

Karta Warszawianki i Warszawiaka

Jesteśmy partnerem programu Karta warszawianki/Karta warszawiaka realizowanego przez m.st. Warszawa, który oferuje posiadaczkom i posiadaczom Kart 10% ulgi na bilety wstępu na spektakle wystawiane na scenie Teatru (z wyłączeniem spektakli gościnnych). Więcej informacji o Karcie Warszawianki/Warszawiaka na stronie: http://karta.um.warszawa.pl

Grupowe rezerwacje biletów

Rezerwacje grupowe chętnie przyjmiemy:
- telefoniczne (za pośrednictwem naszego Biura Komunikacji, Marketingu i Sprzedaży), tel. 22 833 96 10 lub 22 832 46 19,
- mailowo na adres bilety@teatrkomedia.pl.

 • Dane do przelewu:
  Północne Centrum Sztuki Teatr Komedia
  Ul. Słowackiego 19A, 01-592 Warszawa
  Santander Consumer Bank 78 1090 1014 0000 0001 3515 4061
 • Bilety na nasze spektakle można także kupić za pośrednictwem naszych partnerów - na stronie eBilet.pl , ewejsciowki.pl , kupbilecik.pl, MultiTeatr.pl .

Zwroty i wymiana biletów

Kupujmy rozsądnie - bilety nie podlegają zwrotom ani wymianie!

Mały komediowy podręcznik savoir vivre'u:

 • jesteśmy punktualni - spóźnialscy wchodzą na spektakl dopiero w trakcie przerwy,
 • fotki robimy dopiero po opuszczeniu kurtyny - nie nagrywamy i nie fotografujemy spektakli,
 • wyciszamy telefony komórkowe,
 • nie przychodzimy do Teatru pod wpływem alkoholu, nektaru czy ambrozji,
 • miejsc parkingowych szukamy ze stoickim spokojem - w okolicy, nie pod Teatrem,
 • śmiejemy się tylko do rozpuku!

O nie! Na wybrany przeze mnie spektakl nie ma już miejsc…

Głowa do góry! Jeśli na wybrane przez Ciebie przedstawienie bilety zostały już wyprzedane, zawsze możesz skorzystać z oferty „last minute” i wykupić wejściówkę na 30 minut przed rozpoczęciem spektaklu. Wejściówki dostępne są od 45 zł.

Na spektakle objęte promocyjnymi cenami wejściówki nie są sprzedawane.

Kasa Teatru

Wakacyjne godziny pracy kasy:
poniedziałek – piątek:
10:00- 15:00
bilety@teatrkomedia.pl
tel. (22) 833 68 80

Regulamin sprzedaży i rezerwacji biletów online do pobrania:


Najchętniej zadawane pytania:

Extrasy i oferty specjalne

Zobacz wszystkie
Voucher - uśmiech w prezencie!

Voucher - uśmiech w prezencie!

Prezent idealny istnieje! Nasze uśmiechnięte komediowe vouchery świetnie się prezentują. Voucher to pomysł na obdarowanie bliskich osób na Andrzejki, Barbórkę, Mikołajki, Święta i Nowy Rok - lub zupełnie bez okazji!

„Klasa w Warszawie. Warszawa z klasą”

„Klasa w Warszawie. Warszawa z klasą”

Wystartowała kolejna edycja programu „Klasa w Warszawie. Warszawa z klasą”. Szkoły prowadzone przez m.st. Warszawę otrzymają dofinansowanie w wysokości 50 zł dla każdego ucznia, które można przeznaczyć na bilety do instytucji kultury.