Przejdź do treściPrzejdź do nawigacji

Aktualności

 • O sole mio! – czyli o słońce moje!

  Opublikowano 25 czerwca 2022

  Ostatnie w sezonie spotkanie tenorów na scenie Teatru Komedia. Przedwakacyjne spektakle „O sole mio, czyli nikt nie kocha tak jak tenor”. Do zobaczenia 25-go i 26-go czerwca Nie przegapcie! Kup bilet Teraz!

 • Ważny komunikat!

  Opublikowano 24 czerwca 2022

  Szanowni Widzowie,

  uprzejmie informujemy, że od 27-go czerwca do końca wakacji następuje zmiana godzin pracy kasy biletowej.
  Harmonogram będzie prezentowany na bieżąco. W  najbliższych dniach kasa pracuje w następującym trybie:

  27 czerwca – 3 lipca w godzinach 14:00-18:00
  oraz na godzinę przed przedstawieniem

  w dniach 20 lipca – 2 sierpnia kasa biletowa oraz biuro organizacji widowni będą nieczynne.

 • Dziś świętuje Tata!

  Opublikowano 23 czerwca 2022

 • Podaruj emocje w Teatrze Komedia!

  Opublikowano 22 czerwca 2022

  Ostatni dzwonek zwiastuje wakacje, a koniec roku szkolnego to dobry czas na podziękowanie nauczycielom za ich pracę. Z voucherem do naszego teatru nauczyciele mają zawsze dobry humor – sprawdźcie ile frajdy daje obdarowywanie. Po szczegóły zapraszamy na https://teatrkomedia.pl/vouchery

 • Na pełnych obrotach żegnamy sezon teatralny!

  Opublikowano 21 czerwca 2022

  Zapinamy wrotki i ruszamy z ostatnim w tym sezonie setem przedstawień „Na pełnych obrotach” 21, 23 i 24 czerwca. Nie czekajcie do ostatniej chwili z rezerwacjami! Zobacz koniecznie!

 • Zacznijmy od Big Bang!

  Opublikowano 20 czerwca 2022

  O początkach powstania świata można snuć różne wywody i prowadzić dysputy o słuszność kreacjonizmu czy darwinizmu, prawdę mówiąc, ile głów tyle teorii. My jesteśmy zwolennikami teorii mówiącej o tym, że komedia jest dobra na wszystko, zatem  jeśli chcielibyście przekonać się w jaki sposób można opowiedzieć historię powstania świata a przy tym dobrze się bawić to zapraszamy na nietuzinkowy i niebywale śmieszny The Big Bang Musical.

 • Pasja i charyzma zaklęta w tańcu

  Opublikowano 18 czerwca 2022

  Pasja i charyzma, klasa i elegancja, nienaganna prezencja i precyzja zaklęta w ruchu w jedynym takim widowisku tanecznym. Zapraszamy na Pin up Tango Live Show, wieńczące  Recuerdo Tango Festival  – doświadczycie magii tańca, magii tanga argentyńskiego.  Start 19-go czerwca o 20:30. Bądźcie z nami!

 • Czas na odrobinę przyjemności

  Opublikowano 16 czerwca 2022

  Zapraszamy na ostatnie w tym sezonie spektakle Przyjemność z dostawą. Gramy 17, 18 i 19 czerwca. Będzie się działo!

 • UWAGA!

  Opublikowano 14 czerwca 2022

  Za utrudnienia przepraszamy!

 • Skok w długi weekend!

  Opublikowano 13 czerwca 2022

  Czy istnieje zbrodnia doskonała, doprecyzujmy – Kradzież idealna? Czy można okraść samego siebie i ile tak naprawdę kosztuje spokój ducha? W Teatrze Komedia mamy receptę na kradzież z humorem. Zapraszamy Was na uroczo zakręcone przedstawienie „W łóżku z rabusiem”, w którym zdradzimy kilka sekretów jak tego nie robić:) Gramy to 14, 15 i 16 czerwca!

   

   

 • La vie est belle!

  Opublikowano 10 czerwca 2022

  Tak można jednym zdaniem opisać musicalowe perypetie bohaterki spektaklu „Atrakcyjna wdowa”,  która po stracie odkrywa życie na nowo! Ostatni raz w tym sezonie teatralnym zapraszamy na komedie muzyczną z morałem. Gramy to 11 i 12 czerwca!

 • Niebanalni...

  Opublikowano 9 czerwca 2022

  Czas na spektakl „Biali heteroseksualni mężczyźni” pomysłowe, prowokacyjne i zabawne uniwersalne przedstawienie, które przełamuje stereotypy o tak zwanych samcach alfa. To przewrotne, momentami gorzkie, ale niebywale aktualne stadium męskiej tożsamości biorące pod lupę współczesnych mężczyzn. Gramy to 9 i 10 czerwca!

DO GÓRY
CC