Przejdź do głównej zawartości strony

Premiera „Jak się starzeć bez godności” za nami!

Premiera „Jak się starzeć bez godności” | R. Latoszek
Premiera „Jak się starzeć bez godności” | R. Latoszek

Było god­nie ; ) Dzie­limy się kadra­mi z naszej pier­wszej w tym sezonie pre­miery. Za nami niezwykły wieczór pełen emocji i śmiechu.

 

Jest! W naszym repertuarze mamy nowy spektakl "Jak się starzeć bez godności" na podstawie popularnej książki i podcastu Magdaleny Grzebałkowskiej i Ewy Winnickiej w reżyserii Macieja Podstawnego i adaptacji Macieja Łubieńskiego.
Premierowy wieczór elektryzował energią i pozytywnymi emocjami, a pod nierównym sufitem naszej komediowej kopuły co raz wybuchały salwy śmiechu. We foyer na Widzki i Widzów czekały niespodzianki, m.in: #niepoważnanaserio fotobudka, książki Wydawnictwa Agora czy centrum dowodzenia menopauzą Dębski Clinic.

Serdecznie gratulujemy wszystkim twórczyniom i twórcom oraz aktorkom i aktorom.  Dziękujemy wspaniałej publiczności za obecność, entuzjastyczne przyjęcie przedstawienia i owacje na stojąco. Nowe komediowe spektakle już wkrótce!


Przeczy­taj więcej o „Jak się starzeć bez god­noś­ci”


Spektakl bierze udział w 30. Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej


Ogólnopolski Konkurs na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej ma na celu nagradzanie najciekawszych poszukiwań repertuarowych w polskim teatrze, wspomaganie rodzimej dramaturgii w jej scenicznych realizacjach oraz popularyzację polskiego dramatu współczesnego. Konkurs organizowany jest przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

W I etapie Konkursu spektakle ocenia Komisja Artystyczna w składzie: Jacek Sieradzki (przewodniczący), Dominik Gac, Piotr Hildt, Anna Jazgarska, Szymon Kazimierczak, Andrzej Lis, Wanda Świątkowska.

www.sztukawspolczesna.org

Powiązane