Przejdź do treściPrzejdź do nawigacji

Aktualności

 • Kolorowy Dzień Dziecka!

  Opublikowano 20 maja 2022

 • Muzyczne kolory życia!

  Opublikowano 17 maja 2022

  Czy widzieliście nasz musical „Atrakcyjna wdowa”? – to opowieść o ogromnym apetycie na życie i nie tylko. Współczesny obraz kobiety jest zgoła odmienny, ale ma w sobie coś z niepokorności i tajemnicy. Jeśli jesteście ciekawi jaka jest główna bohaterka, koniecznie musicie bukować bilety. Gramy to 19 i 20 maja. Zapraszamy!

 • Nie przegap! To już dziś!

  Opublikowano 16 maja 2022

  To już ostatnia prosta przed premierą spektaklu „Boeing, Boeing” na deskach Teatru Komedia – to będzie fenomenalny dzień – 16 maja godz. 17:00 i 20:30.
  Już nie możemy się doczekać spotkania z Wami! Nie przegap okazji!

   

 • Z Mamą w Teatrze!

  Opublikowano 13 maja 2022

  Mówią, że Dzień Matki, to najpiękniejszy dzień roku – nie sposób się z tym nie zgodzić. Dlatego 26-go maja z Waszą pomocą Teatr Komedia rozśmieszy Mamy:) Na ten wyjątkowy dzień zaplanowaliśmy dla Was spektakl „O sole mio, czyli nikt nie kocha tak jak tenor”.
  Wspólnie rozgościmy się w ekskluzywnych sceneriach hotelu Ritz i poczujmy emocje, jakie towarzyszą przed wielkim koncertem z udziałem światowego tenora. Zagwarantujemy karuzele pomyłek i nieoczekiwanych qui pro quo, jak na farsę przystało. A do tego galerię  niezwykle zabawnych postaci i komicznych zbiegów okoliczności. Szalone tempo oraz salwy śmiechu w rytm największych hitów operowych. Bilety w extra cenie!

 • Spektakl wysokich lotów!

  Opublikowano 11 maja 2022

  Tej rezerwacji nikt Wam nie odwoła, nie grozi Wam również strajk i paraliż lotów, bo bilet na spektakl gościnny „Boeing, Boeing” to pewna przepustka do świetnej zabawy… skąd to wiemy?  – Księga rekordów Guinnessa nie kłamie, bowiem od 1991 roku to właśnie „Boeing, Boeing” jest jednym z najczęściej wystawianych i oklaskiwanych spektakli w historii. Teraz i Wy możecie być jej częścią, wystarczy, że 16 maja odwiedzicie Teatr Komedia i zobaczycie kultowy hit teatralny. Zapraszamy!

 • Teatr na dywanie!

  Opublikowano 10 maja 2022

  Co powiecie na Dzień Dziecka w teatrze? Już dziś zapraszamy Was na „Muzykowanie na dywanie” czyli interaktywny spektakl muzyczno-taneczny dla najmłodszych widzów, z którymi śpiewająco i tanecznie przywitamy lato. 1 czerwca spotykamy się w Teatrze Komedia i wspólnie z Marią Foryś i Martą Florek. Będzie kolorowo, muzycznie i tanecznie – śpiewająco zabierzemy Was na wędrówkę dookoła świata:) Zatem nie czekajcie z zakupem biletów!

 • Zaręczamy, że będzie śmiesznie...

  Opublikowano 9 maja 2022

  Rzecz o pewnym mężczyźnie, który miał sporo, a chciał jeszcze więcej… zapraszamy na ogromną dawkę humoru ze spektaklem „Zaręczony pogrąŻony”. Gramy to 10 i 11 maja o godz. 19:00 Kup bilet Teraz!

 • Plany na maj - zaplanowana lub spontaniczna wizyta w teatrze!

  Opublikowano 4 maja 2022

  Rozpocznij maj w doborowym towarzystwie. A tego szukać można w Teatrze Komedia, oglądając „Powiedzmy miłość”, to prawie romantyczna gorzka komedia, w której każdy z nas odnajdzie siebie w postaci jednego z bohaterów. Albo nawet kilku na raz…
  Głodnym miłości i dobrej muzyki polecamy się weekendowo ze sztuką „Na pełnych obrotach”, połączoną z koncertem Najlepsze z Najlepszych. Ten tydzień zapowiada się obiecująco… Zobacz koniecznie!

   

 • Teatr otwarty dla Dzieci!

  Opublikowano 29 kwietnia 2022

  Tym razem, w Teatrze Komedia, artyści zapraszają dzieci i rodziców do wspólnej muzycznej podróży „Muzykowanie na dywanie” – Przywitanie lata – dookoła świata. Muzyczny Dzień Dziecka!

 • Opublikowano 28 kwietnia 2022

 • Farsa jest dobra na wszystko!

  Opublikowano 28 kwietnia 2022

  Przyjemność z dostawą wprost do każdego fotela w Teatrze Komedia! Gramy to 28, 29 i 30 kwietnia o godz.19:0. Zobacz koniecznie!!

 • Patent na awans!

  Opublikowano 25 kwietnia 2022

  Spektakl „Na pełnych obrotach” – to będzie niezapomniana uczta, która z biznesowego spotkania zmieni się w prawdziwy teatr pełen indywidualności. Gramy to 26 i 27 kwietnia o godz. 19:00 Zapraszamy!

DO GÓRY
CC