Przejdź do treściPrzejdź do nawigacji

Aktualności

 • Quiz 22 i 23 maja GRAMY TO!

  Opublikowano 12 maja 2021

  W życiu jak w teleturnieju, albo znasz odpowiedź, albo nie… Jeszcze wczoraj komunikowaliśmy, że zaczynamy grać od 29 maja dziś możemy Wam powiedzieć, zmiana planów – przyśpieszamy o tydzień. 22 i 23 maja #quiz #gramyto bo możemy i chcemy, chcemy się z Wami zobaczyć.

  Kochani, czas na wielki test w przenośni i dosłownie. Kto z Was zagra z nami o milion? 🤔

 • Odjechana farsa - prawdziwe show

  Opublikowano 11 maja 2021

  Ile razy przed wielkim wejściem zmieniacie swoją garderobę, przebieracie się i zastanawiacie się czy to oby na pewno odpowiedni outfit?

  Od 29 maja temat ponownie wróci na tapet 😁 a zważywszy na to, że wracamy do grania to nie będzie półśrodków. Statystyczny Kowalski/Kowalska na jedno wieczorne wyjście ostatecznie wybierze jedna stylizacje, ale dla przykładu Joanna Koroniewska i Piotr Szwedes i podczas jednego wieczoru na spektaklu Odjechana farsa lawirują między 5 stylówkami, które zmieniają w po wielokroć w trybie szybszym niż błyskawica ⚡️ jak- a no tak, że raz na scenie jest Żona, potem Kochanka, śpiewająca zakonnica, pokojówka, pisarz, senator, szwedzki operator a i boy hotelowy się przewinie i w każdym looku wyglądają zacnie. Nie wierzycie, przekonacie się o tym sami 3 i 4 czerwca #gramyto #zobaczkoniecznie i zdecyduj które w wcieleń jest najlepsze. 💚

 • Zagwarantuj sobie odrobinę przyjemności...

  Opublikowano 7 maja 2021

  W liście do Jean-Baptiste Leroy’a Benjamin Franklin pisał: (…) Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki.  My twierdzimy, że znalazłoby się o wiele więcej pewników, które są bardziej optymistyczne niż epistolograficzne wywody obu dżentelmenów.

  Dla przykładu odrobina kultury to gwarant dobrego samopoczucia 🙂  o jedno i drugie nie trudno w Teatrze Komedia. Zatem nie czekając zbyt długo rezerwujcie bilety na spektakl Seks miłość i podatki komedię, która bawi i uczy jak (nie)kłamać zwłaszcza przed urzędem skarbowym ;-).

 • Czas na rezerwacje biletów

  Opublikowano 6 maja 2021

  Motywem przewodnim ostatnich dni jest hasło GRAMY TO 🎭 – tak gramy! Ba, cieszymy się na spotkania z Wami jak dzieci. Ale jak mamy grać, to naprawdę fajne rzeczy, dlatego koniecznie musicie zarezerwować sobie czas na przedstawienie W łóżku z rabusiem.  Mamy dla Was kilka zaplanowanych wieczorów  z Joanną Koroniewską, Martą Wierzbicką, Olgą Borys, Elżbietą Romanowską Piotrem Zeltem, Janem Jankowskim i Tomaszem Dutkiewiczem, podczas których będziemy rozwiązywać tajemnice pewnej kradzież. Dołączcie koniecznie!

 • Czas na mały rachunek sumienia :)

  Opublikowano 5 maja 2021

  Czy możliwym jest kochać kilka osób naraz? Czy posiadanie kilku kochanek jest w tym samym czasie niezależnie od ich wiedzy to emocjonalna brawura, a może powód do dumy… – nie czekajcie na odpowiedź 🙂 Zapraszamy Was na uroczą komedię romantyczną o pewnym amancie, który miłość dzielił na dni tygodnia. Zaręczony pogrążony

 • Widzimy się w Teatrze!

  Opublikowano 4 maja 2021

  Majowe okoliczności przyrody przynoszą dużo pozytywnej energii. Rychłe spotkanie z Wami jest niebywałym motywatorem do działania! Zwłaszcza, że z końcem tego miesiąca wracamy do grania. Na afiszu Teatru Komedia to, co znane i lubiane ale i nasze nowości, jak spektakl „O sole mio, czyli nikt nie kocha tak jak tenor”, który koniecznie musicie zobaczyć! Gramy to zatem, nie czekajcie do ostatniej chwili z rezerwacjami. O sole mio…

 • Gramy To!

  Opublikowano 29 kwietnia 2021

  Czas na odrobinę kulturalnej przyjemności, a tą można sobie sprawić rezerwując bilet na spektakl „Przyjemność z dostawą” z Magdaleną Wójcik, Elżbietą Romanowską, Jerzym Bończakiem, Krzysztofem Draczem i Michałem Pielą. Nie czekajcie i rezerwujcie swoje miejsca bilety. Zapraszamy już w czerwcu!

 • UWAGA!

  Opublikowano 29 kwietnia 2021

 • Świąteczne życzenia!

  Opublikowano 3 kwietnia 2021

 • Voucher!

  Opublikowano 29 marca 2021

  Doskonale się prezentuje, nie tylko wizualnie. Sprawcie bliskim radość kupując voucher do Teatru Komedia.
  O szczegóły pytajcie w kasie biletowej! Kup voucher!

 • Międzynarodowy Dzień Teatru!

  Opublikowano 27 marca 2021

  Dziś obchodzimy 60-ty Międzynarodowy Dzień Teatru. Niestety widownie wszystkich teatrów w tym fantastycznym dniu będą puste, ale pełni nadziei na lepsze z utęsknieniem czekamy spotkań z Wami podczas spektakli na żywo. Jak mawia stare porzekadło ” jak kocha to poczeka” zapewniamy kochamy i poczekamy!

DO GÓRY