Przejdź do głównej zawartości strony

Natalia Srokocz

Natalia Srokocz

Artystka związana z Teatrem Studio Buffo od 2007 r.

Przez wiele lat grała główną rolę Anki w legendarnym Musicalu Metro i występowała we wszystkich produkcjach wspomnianego Teatru Studio Buffo, reżyserowanych przez Janusza Józefowicza. Aktualnie można usłyszeć Natalię w Wieczorze Francuskim.

Zadebiutowała kilkanaście lat temu w telewizyjnym show Przebojowa Noc. Śpiewała także w Złotej Sobocie, Jakiej to Melodii oraz Polskich Biesiadach.

Jej twarz często pojawia się w reklamach. Prywatnie jest mamą Henryka, Helenki oraz Wandzi, z którymi wspólnie muzykują w domu.

Obecnie gra

Wszystkie piosenki o miłości & Andrzej Krzywy

Wszystkie piosenki o miłości & Andrzej Krzywy

O czym śpiewamy najczęściej? Co nas najbardziej porusza? Koncert „Wszystkie piosenki o miłości” to niezapomniane muzyczne spotkanie, które wypełnią romantyczne melodie i emocjonalne teksty o różnych odcieniach uczuć. W ten wyjątkowy dzień - Dzień Kobiet - do artystów dołączy specjalny gość - Andrzej Krzywy, legenda grupy De Mono!

 

piątek

 

piątek

Wszystkie piosenki o miłości

Wszystkie piosenki o miłości

O czym śpiewamy najczęściej? Co nas najbardziej porusza?
Koncert „Wszystkie piosenki o miłości” to niezapomniane muzyczne spotkanie, które wypełnią romantyczne melodie i emocjonalne teksty o różnych odcieniach uczuć.