Przejdź do głównej zawartości strony

Katarzyna Łaska

Wokalistka i aktorka, przez lata związana z Teatrem Muzycznym Roma gdzie zadebiutowała w wieku kilkunastu lat główną rolą w musicalu MISS SAIGON (Kim). Występowała na wielu scenach teatrów muzycznych w Polsce, również w warszawskim Teatrze Komedia (musical Chicago). Koncertowała jeżdżąc po całym świecie z założycielem zespołu Deep Purple Jonem Lordem w jego Concerto For Group and Orchestra.

Kasia Łaska jest również doświadczoną i uznaną aktorką dubbingową. Użyczyła swojego głosu wielu postaciom z filmów i seriali animowanych. Jej wersje piosenki Mam tę moc nuci cała Polska. Jako polski głos Elsy z Krainy Lodu, wraz z 9 głosami tej bohaterki z całego świata zaśpiewała na Gali Oscarowej w 2020 roku. Kasia jest finalistką 15 edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jest również autorką i kompozytorką piosenek dla dzieci.

Muzyka filmowa i musicalowa to jej żywioł, koncertuje współpracując z orkiestrami w całym kraju. W 2021 roku Kasia założyła pierwszą w Polsce Akademię Dubbingu.

Obecnie gra

Wszystkie piosenki o miłości

Wszystkie piosenki o miłości

O czym śpiewamy najczęściej? Co nas najbardziej porusza?
Koncert „Wszystkie piosenki o miłości” to niezapomniane muzyczne spotkanie, które wypełnią romantyczne melodie i emocjonalne teksty o różnych odcieniach uczuć.