Przejdź do głównej zawartości strony

Zdjęcie z Komedii nominowane do Grand Press Photo!

Lidia Sadowa z synkiem Józiem | Fot. Dawid Stube
Lidia Sadowa z synkiem Józiem | Fot. Dawid Stube

Zdję­cie Daw­i­da Stube wyko­nane w Teatrze Kome­dia zostało nomi­nowane w kat­e­gorii „Ludzie” do finału XX, jubileuszowej edy­cji Grand Press Pho­to!

To Lidia Sadowa i Józio z mamą w pracy. To nasza garderoba i przygotowania do spektaklu, w którym opowiadamy o prawdziwym życiu w teatrze. To zdjęcie Dawid Stube nominowane właśnie w kategorii „Ludzie” do finału XX, jubileuszowej edycji Grand Press Photo – największego i najbardziej prestiżowego ogólnopolskiego konkursu dla zawodowych fotografów i fotoreporterów!

Obraz, na którym widzimy aktorkę i mamę trójki dzieci z czteroletnim synem, powstał przed sesją zdjęciową do spektaklu „Czego nie widać” Michaela Frayna w reżyserii Piotra Cieplaka.

Dla nas pierwsza, ale dla Dawida jest to już piąta nominacja w historii konkursu. W 2018 roku jego zestaw fotografii „Zespół Kociego Krzyku” przyniósł mu zwycięstwo w kategorii „Projekt dokumentalny”.

Mocno trzymamy kciuki za tegoroczną edycję, serdecznie gratulujemy Dawidowi, gorąco pozdrawiamy Lidkę i Józia oraz wszystkie mamy aktorki i ich dzieci, wszystkich teatralnych rodziców .

Więcej o nominowanych i autor(k)ach znajdziecie na stronie Grand Press Photo, a zdjęcia Dawida możecie oglądać na jego stronie www oraz na podstronach naszych spektakli „Jak się starzeć bez godności” i „Czego nie widać”.

Grand Press Photo