Przejdź do treściPrzejdź do nawigacji

Aktualności

 • Po raz ostatni na naszej scenie!

  Opublikowano 3 października 2019

  Zagrali ponad 100 przedstawień, przez 3 lata bawili Was do łez. Farsa „Interes życia” schodzi z afisza – dziś grają jedno z ostatnich dwóch przedstawień na scenie Teatru.  Zobacz koniecznie!

 • Jesień w Teatrze Komedia to wyjątkowy czas!

  Opublikowano 2 października 2019

  Prezentujemy Wam październikowy repertuar, w którym nie zabraknie dobrze Wam znanych tytułów. Ostatni raz na afiszu pojawi się wystawiana od 3 lat farsa „Interes życia” – to ostatni dzwonek na zobaczenie dwóch ostatnich przedstawień (!!!). Bylibyśmy nie byli sobą, gdybyś coś „zabrali” a nic nie dodali, mamy dla was bonus – nowy spektakl z Joanną Koroniewską i Piotrem Szwedesem, który podkręci nieco tempo i temperaturę na scenie. „Odjechana farsa” – pierwsze spektakle już od 10-go 11-go i 12-go października na scenie Domu Kultury KADR na Mokotowie – szykuje się premiera jesieni. Zaś 14-go października w Dzień Nauczyciela na deskach przy Słowackiego gościć będziemy spektakl „Prywatna klinika” – po majowej odsłonie tytułu wracają z wielką energią, której nie można nie skorzystać.
  Czy zaplanowaliście już terminy spektakli, które chcecie zobaczyć, jeśli nie szybko nadrabiajcie zaległości. Kup bilet!

 • MOŻESZ! W Teatrze Komedia!

  Opublikowano 1 października 2019

  Ponad 70 instytucji i organizacji z 18 miast w jednym wspólnym działaniu 7. edycji Festiwalu Kultury Bez Barier. Włączamy się i my!

 • Randki w ciemno potrafią zaskakiwać...

  Opublikowano 25 września 2019

  To spotkanie z pewnością będzie sporym wyzwaniem dla bohaterów sztuki „Pierwsza randka”. Czy Aaron i Casey pasują do siebie? Czy oczekiwali wzajemnie zupełnie kogoś innego? Już 26 i 27 września o godz. 19:00 będziecie mogli się przekonać. Serdecznie zapraszamy!

 • Kobieca miłość ma różne oblicza!

  Opublikowano 23 września 2019

  W spektaklu „Skazani na miłość” poznacie jej 3 warianty, zaprezentują je fenomenalne kobiety Maria Pakulnis, Magdalena Wójcik oraz Olga Kalicka. Ta ostania wraca na nasze deski po długiej nieobecności. Tęskniliście tak jak my?!
  Zapraszamy 24 i 25 września na pierwsze spektakle w tym sezonie.

 • Tango Live Show - niezapomniane widowisko!

  Opublikowano 20 września 2019

  ZAPACH KOBIETY- Live Tango Show pozostawi Was bez tchu, wypełnionych magią oraz energią płynącą z połączenia profesjonalizmu i prawdziwego talentu. To wyjątkowy spektakl. Pełen zmysłowej pasji, eleganckich strojów, muzyki na żywo w wykonaniu jednej z najlepszych orkiestr Tanga na świecie oraz tańca w najwyśmienitszym wydaniu.

  ZAPACH KOBIETY- Live Tango Show stanowi zwieńczenie 4go Międzynarodowego Festiwalu Tanga RECUERDO, który ma miejsce w dniach 21-25 listopada w Warszawie.
  Zapraszamy do Teatru Komedia 24 listopada o godz. 20:00! Poznaj mistrzów Tanga!

 • Ruszyła sprzedaż biletów na Wieczór Sylwestrowy w Teatrze Komedia!

  Opublikowano 18 września 2019

  Wieczór Sylwestrowy w Teatrze – zapraszamy na przedpremierowe spektakle musicalu „Atrakcyjna wdowa”. Doborowe towarzystwo aktorów na scenie, lampka wina musującego, a do tego niezapomniana atmosfera ostatniego dnia w roku.
  Bądźcie z nami, gramy:
  31 grudnia godz. 17:00 kup bilet!
  31 grudnia godz. 20:30 kup bilet!

 • Joanna Koroniewska i Piotr Szwedes!

  Opublikowano 12 września 2019

  Odjechana farsa to zupełnie zwariowana i nieprzewidywalna teatralna przygoda… Świat w pigułce i pigułka eksplodująca emocjami, żądzami i uczuciami, które… mieszkają w każdym z nas. Na scenie Domu Kultury KADR!

 • Odjechana farsa!

  Opublikowano 11 września 2019

  Najbardziej odjechane i nieprzewidywalne dwie godziny twojego życia. Spędzisz je z Joanną Koroniewską i Piotrem Szwedesem. Premiera już 10 października na scenie Domu Kultury KADR w Warszawie. Zobacz koniecznie!

   

 • Nowy sezon, nowe wyzwania!

  Opublikowano 10 września 2019

  Spektakl „Interes życia” wraca po wakacjach. Bądźcie z nami 12 i 13 września o godz. 19:00. Serdecznie zapraszamy.

 • Nie zwalniamy tempa!

  Opublikowano 9 września 2019

  Rozpoczęliśmy próby do nowej premiery. Stawiamy wyzwanie przed Joanną Koroniewską i Piotrem Szwedesem – ich dwoje w kilku rolach na raz… Już od października na scenie w Domu Kultury KADR w spektaklu „Odjechana farsa”. Śmiej się z nami.

 • To dziś! PREMIERA GALOWA!

  Opublikowano 8 września 2019

  Doczekaliśmy! Dzisiejszego wieczoru wielkie otwarcie spektaklu „Zaręczony pogrąŻony”.

DO GÓRY