Przejdź do treściPrzejdź do nawigacji

Aktualności

 • Zaręczamy, że będzie śmiesznie...

  Opublikowano 9 maja 2022

  Rzecz o pewnym mężczyźnie, który miał sporo, a chciał jeszcze więcej… zapraszamy na ogromną dawkę humoru ze spektaklem „Zaręczony pogrąŻony”. Gramy to 10 i 11 maja o godz. 19:00 Kup bilet Teraz!

 • Plany na maj - zaplanowana lub spontaniczna wizyta w teatrze!

  Opublikowano 4 maja 2022

  Rozpocznij maj w doborowym towarzystwie. A tego szukać można w Teatrze Komedia, oglądając „Powiedzmy miłość”, to prawie romantyczna gorzka komedia, w której każdy z nas odnajdzie siebie w postaci jednego z bohaterów. Albo nawet kilku na raz…
  Głodnym miłości i dobrej muzyki polecamy się weekendowo ze sztuką „Na pełnych obrotach”, połączoną z koncertem Najlepsze z Najlepszych. Ten tydzień zapowiada się obiecująco… Zobacz koniecznie!

   

 • Teatr otwarty dla Dzieci!

  Opublikowano 29 kwietnia 2022

  Tym razem, w Teatrze Komedia, artyści zapraszają dzieci i rodziców do wspólnej muzycznej podróży „Muzykowanie na dywanie” – Przywitanie lata – dookoła świata. Muzyczny Dzień Dziecka!

 • Opublikowano 28 kwietnia 2022

 • Farsa jest dobra na wszystko!

  Opublikowano 28 kwietnia 2022

  Przyjemność z dostawą wprost do każdego fotela w Teatrze Komedia! Gramy to 28, 29 i 30 kwietnia o godz.19:0. Zobacz koniecznie!!

 • Patent na awans!

  Opublikowano 25 kwietnia 2022

  Spektakl „Na pełnych obrotach” – to będzie niezapomniana uczta, która z biznesowego spotkania zmieni się w prawdziwy teatr pełen indywidualności. Gramy to 26 i 27 kwietnia o godz. 19:00 Zapraszamy!

 • O sole mio! – czyli o słońce moje!

  Opublikowano 22 kwietnia 2022

  Przenosimy się w lata 30-te XX – aby zasmakować uroków minionej epoki i poznać zakulisowe smaczki operowego show. Zobacz koniecznie spektakl „O sole mio, czyli nikt nie kocha tak jak tenor”. Gramy to 23 i 24 kwietnia. Kup bilet!

 • Kocha, Lubi, Szanuje?

  Opublikowano 21 kwietnia 2022

  Zapraszamy Was na błyskotliwą komedię o życiu i na życie. Zobaczcie koniecznie spektakl „Powiedzmy miłość” z  Joanną Koroniewską, Martą Wierzbicką, Mateuszem Banasiukiem, Janem Jankowskim i Tomaszem Dutkiewiczem. Gramy to 21 i 22 kwietnia o godz. 19:00. Czekamy na Was!

 • O pewnym mężczyźnie...

  Opublikowano 19 kwietnia 2022

  Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest kiedy chce się dużo, albo więcej, niż więcej i dostaje się to wszystko w jednym czasie i miejscu?:) Czy w takiej sytuacji może od przybytku rozboleć głowa? Na te pytania w przezabawny sposób opowiemy Wam prezentując fabułę spektaklu „Zaręczony pogrąŻony”. Gramy to 19 i 20 kwietnia godz. 19:00. Z kim z Was widzimy się na naszej widowni?

 • Wielkanocne godziny pracy kasy!

  Opublikowano 13 kwietnia 2022

 • Voucher!

  Opublikowano 12 kwietnia 2022

  Doskonale się prezentuje, nie tylko wizualnie. Sprawcie bliskim radość kupując voucher do Teatru Komedia.
  O szczegóły pytajcie w kasie biletowej! Kup voucher!

 • Musical, który bawi do łez!

  Opublikowano 10 kwietnia 2022

  Oto Mateusz Banasiuk i Artur Chamski czyli dwóch takich, co musical zrobić chcieli… „The Big Bang, czyli Wielki Wybuch” gramy 11 kwietnia o godz. 19:00. Bilety w extra cenie!

  Zobacz Koniecznie!

DO GÓRY
CC