Przejdź do treściPrzejdź do nawigacji

Aktualności

 • 6 dni do Premiery!

  Opublikowano 2 września 2020

  Nie da się ukryć, że do premiery ” W łóżku z rabusiem” jest bliżej niż dalej. Zwłaszcza, że od dziś licząc zostało nam 6 dni do tego wydarzenia. Dla tych, co wierzą w magię liczb i w kumulacje lotto trafić w 6 to nie lada gratka, my (nieco nieskromnie) twierdzimy, że dużo łatwiej jest kupić bilet do teatru.

 • Premiera czas start! Zostało już tylko 7 dni!

  Opublikowano 1 września 2020

  1 września – dla wielu to pierwszy dzień szkoły a dla nas pierwszy z 7 wyjątkowych dni, który dzieli nas do premiery spektaklu „W łóżku z rabusiem” – odliczanie rozpoczynamy z człowiekiem orkiestrą – reżyserem, aktorem i dyrektorem w jednym Tomaszem Dutkiewiczem.
  Po wielu tygodniach prób dopinamy ostatnie szczegóły i na ostatniej prostej czekamy tylko na Was, by wspólnie bawić i śmiać się do łez świętując premierowo otwarcie sezonu teatralnego.

   

 • Próba medialna spektaklu "W łóżku z rabusiem"

  Opublikowano 1 września 2020

  Zapraszamy dziennikarzy i fotoreporterów na Próbę Medialną spektaklu „W łóżku z rabusiem” w reż. Tomasza Dutkiewicza.

  Próba medialna odbędzie się 4 września 2020r, o godz. 10:30 w budynku Teatru Komedia przy ul. Słowackiego 19a w Warszawie.

  Informujemy, że wszystkie wydarzenia prezentowane na deskach Teatru Komedia, będą odbywać się w reżimie sanitarnym – zmniejszona ilość miejsc na widowni do 50% oraz obowiązek noszenia maseczek ochronnych na terenie teatru.

   

 • Ostatnia prosta przed premierą!

  Opublikowano 31 sierpnia 2020

  Już 6 września 2020r pierwszy spektakl przedpremierowy „W łóżku z rabusiem”.
  Serdecznie zapraszamy!

 • Rabusie :)

  Opublikowano 12 sierpnia 2020

 • "W łóżku z rabusiem" - nowość Teatru Komedia!

  Opublikowano 11 sierpnia 2020

  Po długiej przerwie Teatr Komedia zaprasza swych Widzów na nowe – premierowe – przedstawienie.
  Na deskach stołecznej Komedii zagości spektakl „W łóżku z rabusiem” – polska prapremiera znakomitej farsy Michaela Parkera.
  W pierwszych dniach września opowiemy Wam historię pewnej małżeńskiej intrygi państwa Worhington z drogocennym naszyjnikiem w tle.
  Sprawdzimy ile niespodziewanych zwrotów akcji może przynieść jeden weekendowy wyjazd w towarzystwie kochanków. A także czy siedem osób zmieści się w jednym łóżku ? 😉

  Nie przegapcie przezabawnej farsy jaką szykują dla Was: Olga Borys, Joanna Koroniewska, Elżbieta Romanowska, Marta Wierzbicka, Tomasz Dutkiewicz, Jan Jankowski, Piotr Zelt. Zobacz koniecznie!

 • Zasady bezpieczeństwa i wytyczne obowiązujące w Teatrze Komedia!

  Opublikowano 10 sierpnia 2020

  Drodzy Widzowie,

  Z utęsknieniem czekaliśmy dnia, w którym ponownie będziemy mogli spotkać się z Wami na naszej widowni. Zgodnie z rekomendacją ministerialną będziemy stosować się do aktualnych na dany moment rządowe wytyczne w trakcie epidemii – w szczególności do:

  – 50% ograniczenia liczby Widzów podczas przedstawień. Zobligowani jesteśmy sadzać Państwa co drugie miejsce w rzędzie na zasadzie „szachownicy”.

  – noszenia maseczek, każdy z Widzów wchodzący na teren Teatru zarówno przy kasie, we foyer, toaletach czy Widowni zobligowany jest do zasłonięcia ust i nosa maseczką ochronną.

  – zakładania jednorazowych rękawiczek lub używania środków do dezynfekcji rąk.

  – podczas przemieszczania się na terenie Teatru, każdy z Widzów zobligowany jest do zachowania odpowiedniego dystansu.

  – w czasie przedstawień nie będzie można korzystać z szatni.

  – umożliwienia opuszczania budynku Teatru po skończonym przedstawieniu wyjściami ewakuacyjnymi.

  Uprzejmie informujemy, że powyższe informacje mogą ulec zmianie. Status zasad bezpieczeństwa aktualizowany będzie na bieżąco.

  Do zobaczenia!

   

   

 • Wakacyjne godziny pracy kasy biletowej!

  Opublikowano 29 czerwca 2020

  Drodzy Widzowie,

  Lato w pełni, dlatego korzystając z uroków wakacji wybieramy się na urlop:)
  Uprzejmie informujemy, że od 29 czerwca do 30 sierpnia 2020r. kasa biletowa będzie czynna: od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 15:00.

 • Istne szaleństwo!

  Opublikowano 26 czerwca 2020

  Po ciepłym przyjęciu spektaklu „Seks, miłość i podatki” przyszedł czas na „Zaręczony pogrążony” – drugie wielkie otwarcie po #lockdown dla takich chwil warto jest grać! – dziękujemy!

 • Cieszymy się na spotkanie z Państwem!

  Opublikowano 18 czerwca 2020

 • Odmrażamy Kulturę. Wznowienie działalności Teatru Komedia!

  Opublikowano 5 czerwca 2020

  Szanowni Państwo,

  Zgodnie z nowym rozporządzeniem, pozwalającym na wznowienie działalności artystycznej teatrów od 6 czerwca, uprzejmie informujemy, że wszystkie wydarzenia prezentowane na deskach Teatru Komedia, będą odbywać się w reżimie sanitarnym –  zmniejszona ilość miejsc na widowni do 50% oraz obowiązek noszenia maseczek ochronnych przez widzów na terenie teatru.

  Pierwszy spektakl zagramy dla Państwa 23 czerwca „Seks, miłość i podatki” o godz. 19:00.
  Nie czekaj z kupnem biletu! Do zobaczenia niebawem:)

 • Z najlepszymi życzeniami dla Mam!

  Opublikowano 26 maja 2020

DO GÓRY
CC