Przejdź do głównej zawartości strony

Marek Zawadzki

Marek Zawadzki
Marek Zawadzki

Student V roku Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.

Debiutował w Teatrze Polskim w Warszawie w przedstawieniu Sen nocy letniej (reż.Jarosław Kilian), potem na deskach Teatru Muzycznego ROMA zagrał w spektaklu Akademia Pana Kleksa (reż.Wojciech Kępczyński).

Aktualnie gra w spektaklach:
Wirujący seks w Teatrze Rampa (reż. Tadeusz Kabicz), Dzielny Głębinek (reż. Przemysław Redkowski) oraz Jednego serca w Teatrze Muzycznym ROMA (reż. Anna Sroka-Hryń).

Współpracował z Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu będąc w obsadzie Gali Światowych Musicali III (reż.Konrad Imiela).

Brał udział w produkcjach telewizyjnych takich jak Na dobre i na złe, Ojciec Mateusz, Komisarz Alex, a także w filmach Listy do M. i Chłopcy.

Studiował na Akademii Muzycznej im.Stanisława Moniuszki w Gdańsku oraz na UMFC w Warszawie na specjalności - perkusja. Gra również na fortepianie i gitarze.

Obecnie gra

Karnawał warszawski

Karnawał warszawski

Zapraszamy Was do podróży w czasie po zapomnianym wodewilowym gatunku. Po Warszawie z początku XX wieku. Po najpopularniejszych balach karnawałowych wielkiego miasta, w którym trwa nieustanna społeczna maskarada, walka o marzenia i status. Uwikłani w karnawał, który nigdy się nie kończy, chcemy Wam powiedzieć: oddajcie się żywiołowi przebieranek, pożyjcie przez chwilę nieswoim życiem, wybierzcie sobie kogo dziś zagracie.