Przejdź do treściPrzejdź do nawigacji

Aktualności

 • Przyjemność z dostawą wprost do każdego fotela w Teatrze Komedia!

  Opublikowano 27 października 2021

  „Przyjemność z dostawą” to mistrzowsko zagmatwana i nieprzyzwoicie śmieszna farsa autorstwa brytyjskiego mistrza tego gatunku, Dereka Benefielda. Znakomita reżyseria Jerzego Bończaka, oraz gwiazdorska obsada spektaklu, gwarantują niepowtarzalną i niezapomnianą zabawę. Nie przegapcie przezabawnej farsy jaką szykują dla Was Ela Romanowska, Magdalena Wójcik, Jerzy Bończak, Krzysztof Dracz, Michał Piela oraz Tomasz Dedek. Śmiej się z nami!

   

   

 • Kobieta, kobiety, więcej kobiet... i On!

  Opublikowano 25 października 2021

  Stare porzekadło mówi, że od przybytku głowa nie boli. Tego samego zdania jest główny bohater spektaklu „Zaręczony pogrążony” Franco (Mikołaj Krawczyk), który w tym samym czasie romansuje z Camilą (Karoliną Nowakowską), Amalią (Elą Romanowską/Alżbetą Lenską), Luisą (Katarzyną Sowińską) oraz Melisą (Katarzyną Zielińską). Jak zakończy się intryga i czy uda się zachować Franco i Ugo (Tomasz Dedek) tajemnicę? Gramy to 26 i 27 października godz. 19:00. To trzeba zobaczyć!

 • Wielki finał!

  Opublikowano 23 października 2021

  Miesiące przygotowań, próby goniące próby, dzień – noc, noc – dzień i ostatnia prosta… spektakle dla Was. Od dwóch dni na scenie Teatru Komedia Mateusz Banasiuk i Artur Chamski śpiewają, tańczą, skaczą, klaskają… – jednym zdaniem dwoją się i troją, aby pozyskać grant na najbardziej kasowy musical świata „The Big Bang, czyli Wielki Wybuch”. Dziś wielki dzień – bowiem o 19:00 premiera najzabawniejszego musicalu świata – BUM. Będzie się działo!

 • O dwóch takich co musical zrobić chcieli...

  Opublikowano 21 października 2021

  Zdecydowanie to będzie ich wieczór! Artur Chamski i Mateusz Banasiuk już 23 października 2021r w musicalu „The Big Bang, czyli Wielki Wybuch”. Czas na dobrą zabawę!

 • Próba dla mediów!

  Opublikowano 20 października 2021

  Za nami próba medialna musicalu „The Big Bang, czyli Wielki Wybuch”. Ciekawi jesteśmy Waszych opinii o spektaklu, który już jutro przedpremierowo na afiszu Teatru Komedia. Zapraszamy!

 • Zobacz koniecznie!

  Opublikowano 19 października 2021

  Niespożyta energia i szaleństwo na scenie – duet od wielkiego BUM! Artur Chamski i Mateusz Banasiuk przed nową premierą w Teatrze Komedia.

 • Nabierają rozpędu!

  Opublikowano 15 października 2021

  I nie można ich zatrzymać. Panowie Artur Chamski i Mateusz Banasiuk szykują dla Was przedstawienie, w którym do góry nogami postawione zostaną prawdy rządzące światem – czas na nową teorię względności i lekcje z historii – a to wszystko w jednym i niepowtarzalnym „The Big Bang, czyli Wielki Wybuch”. Gramy to!

 • Odliczanie do Premiery trwa!

  Opublikowano 14 października 2021

  Każdy dzień to istne szaleństwo, ale czego się nie robi dla scenicznego show, które już 21 października w Teatrze Komedia. Kup bilet!

 • Najbardziej zwariowany musical świata!

  Opublikowano 13 października 2021

  Już 23 października najnowsza premiera Teatru Komedia „The Big Bang, czyli Wielki Wybuch”. Artur Chamski i Mateusz Banasiuk wcielają się w coraz to nowe postaci, śpiewają i tańczą – słowem robią wszystko, by przekonać do zainwestowania w produkcję ich show! Musicie to zobaczyć!

 • Gramy dla Was!

  Opublikowano 11 października 2021

  Tegoroczna jesień mieni się kolorami podobnie jak repertuar Teatru Komedia, w którym znajdziecie propozycje na wszelkie nastroje. Przebojowe komedie, nostalgiczne dramaty, wdzięczne musicale, nieprzewidywalne farsy, a wśród nich nowość premierowy spektakl „The Big Bang, czyli Wielki Wybuch” z Arturem Chamskim i Mateuszem Banasiukiem – tej jesieni nie ma nudnych wieczorów, tej jesieni wieczory spędza się w teatrze! Czekamy na Ciebie!

 • Pozwólcie się zaskoczyć!

  Opublikowano 8 października 2021

  To nie będzie klasyczne „love story”, nie będzie to też smutna historia o zdradzie małżeńskiej, ale ciekawa komedia sytuacyjna z miłością i miłostkami w tle. Zapraszamy na spektakl „Powiedzmy miłość” 9, 10, 16 i 17 października. Śmiej się z nami!

 • Nieprzewidywalna teatralna przygoda!

  Opublikowano 6 października 2021

  Niech Was nie zwiedzie ten sielski obrazek. Joanna Koroniewska i Piotr Szwedes nie zwalniają tempa, bowiem sztuka „Odjechana farsa” to tornado emocji i spektakularne zwroty akcji. Kto nie widział ich w akcji, niech szybko nadrabia zaległości. Gramy to 7 i 8 października o godz. 19:00. Nie odmawiaj sobie okazji do spotkania z nami na naszej widowni!

DO GÓRY
CC