Przejdź do treściPrzejdź do nawigacji

Aktualności

 • Wraca niepokorna i Atrakcyjna Wdowa!

  Opublikowano 9 kwietnia 2022

  Najlepsze scenariusze pisze samo życie – prawda stara jak świat – dlatego czerpiąc z najlepszego powstała opowieść „Atrakcyjna wdowa”, którą musicie zobaczyć! Gramy to 9 i 10 kwietnia. Kup bilet Teraz!

 • Kto rządzi światem?

  Opublikowano 7 kwietnia 2022

  Czy biali heteroseksualni mężczyźni rządzą światem? A może to świat dyktuje warunki ich bytności. Jak to jest z tymi facetami, opowiemy Wam fabułą spektaklu Biali Heteroseksualni Mężczyźni, który gramy 7 i 8 kwietnia.

 • Primaaprilisowy weekend

  Opublikowano 30 marca 2022

  Zbliża się primaaprilisowy weekend otwierający kwietniowe wydarzenia w Teatrze Komedia z tej okazji mamy dla Was dwie fantastyczne propozycje repertuarowe,
  spektakl O sole mio, czyli nikt nie kocha tak, jak tenor oraz QUIZ.

  Zróbcie psikusa nudzie i zaplanujcie wieczory w Komedii!

 • 27-go marca świętujemy Międzynarodowy Dzień Teatru!

  Opublikowano 21 marca 2022

  Z tej okazji zapraszamy Was na farsę, która bawi do łez. Śmiejcie się z nami na spektaklu „Ne pełnych obrotach” 27-go  marca o godz. 15:30 i 19:00. To trzeba zobaczyć!

 • Zapraszamy na zabawę, miłość i śpiew!

  Opublikowano 18 marca 2022

  Marzec, miesiąc pełen nadziei, oczekiwania na nowe, na lepsze… Bohaterowie farsy „O sole mio, czyli nikt nie kocha tak jak tenor” również przygotowują się do zmian i radzą sobie z (licznymi intrygującymi) zamianami – przekonajcie się jak w marcowym wydaniu uda im się okiełznać niecodzienną codzienność. A Wam z czym kojarzy się marzec?

   

 • BOEING BOEING - odlotowa farsa w Teatrze Komedia!

  Opublikowano 16 marca 2022

  Drodzy Widzowie,

  Jak to jest mieć życie zaplanowane co do minuty, wiedzieć kiedy i z kim, gdzie…? Doskonale wie o tym Maks, którego kalendarz zaplanowany jest zgodnie z międzynarodowym rozkładem samolotów, dlaczego? – jego dziewczyny, tak dziewczyny są stewardessami, a ów gentelmen robi wszystko, aby Panie nigdy się nie spotkały. Jednak pewnego dnia mała zmiana na tablicy lotów sprawia, że wszystkie niewiasty zjawiają się u Maksa niemal w tym samym momencie. Jak wybrnie z tego impasu bohater i i co z tego wyniknie dowiecie się oglądając spektakl gościnny „Boeing Boeing”.
  Gramy to 16 maja o godz. 17:00 i 20:30. https://teatrkomedia.pl/boeing-boeing
  Wieczór z aktorami spektaklu, będzie wieczorem wysokich lotów:)
  Serdecznie zapraszamy!

   

 • Zobacz koniecznie!

  Opublikowano 14 marca 2022

  Kwiecień plecień poprzeplatał… komediowe propozycje na początek wiosny.  Niezmiennie z dystansem i rosnącą proporcjonalnie do ilości słońca dawką humoru okraszoną szczyptą komediowej ironii mamy dla Was sporo rozrywki i dużo zabawy. Repertuar na kwiecień!

 • Czas na odrobinę szaleństwa!

  Opublikowano 12 marca 2022

  A kto jak nie oni zagwarantują prawdziwą jazdę bez trzymanki. Joanna Koroniewska i Piotr Szwedes i ich show „Odjechana farsa”. Gramy to 14 i 15 marca. Zobacz koniecznie!

 • Dzień Mężczyzn!

  Opublikowano 10 marca 2022

  Czy zaręczyny mogą stać się dla mężczyzny początkiem końca? Czy koniec może stać się dla mężczyzny nowym początkiem? Czy mężczyzna w ogóle potrafi odróżnić początek od końca? I co tak naprawdę jest najczęstszym powodem męskich problemów? Nadmiar, oto prawdziwa przyczyna męskich kłopotów. Z okazji Dnia Wszystkich Panów zapraszamy 10 i 11 marca na spektakl „Zaręczony PogrąŻony”. To trzeba zobaczyć!

 • Dzień Kobiet!

  Opublikowano 7 marca 2022

  Kochane Panie i Drodzy Panowie zbliża się Dzień Kobiet – jakie macie plany na ten wyjątkowy wieczór? My zapraszamy do Teatru Komedia na naszą „Powiedzmy miłość”. 8 i 9 marca godz. 19:00!

 • Solidarni z Ukrainą!

  Opublikowano 5 marca 2022

 • To dziś! Premiera Galowa!

  Opublikowano 5 marca 2022

  Doczekaliśmy! Dzisiejszego wieczoru wielkie otwarcie spektaklu „Biali heteroseksualni mężczyźni” razem z Marcinem Trońskim, Mikołajem Roznerskim, Piotrem Szwedesem i Jackiem Kopczyńskim. Zapraszamy!

DO GÓRY
CC