Przejdź do treściPrzejdź do nawigacji

Aktualności

 • Ważny komunikat!

  Opublikowano 14 marca 2020

  Szanowni Państwo,

  Chcielibyśmy poinformować, że w związku z prewencyjnym zamknięciem placówek kulturalnych w kraju oraz podejmowaniem podobnych decyzji przez inne podmioty, od niedzieli 15 marca kasa biletowa Teatru Komedia będzie nieczynna. Zdecydowaliśmy się na taki krok, chcąc zapewnić maksymalne bezpieczeństwo Państwu, naszym pracownikom oraz ich rodzinom.

  Mamy nadzieję, że ta decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

   

 • UWAGA!

  Opublikowano 11 marca 2020

  Szanowni Państwo,

  W związku z ostatnimi doniesieniami epidemicznymi i decyzją Ministra Kultury RP, wszystkie wydarzenia w naszym Teatrze począwszy od 12 marca do 7 kwietnia 2020 r., włącznie zostają odwołane. Wszyscy Państwo otrzymacie zwroty środków w takiej formie, w jakiej dokonywaliście Państwo płatności.
  Jeśli bilety były kupione w kasie, gotówką bądź kartą zwrot dokonany zostanie w okienku kasowym.

  Bardzo prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.

  W przypadku pytań prosimy o kontakt z BOW:

  tel. (22) 833 68 80  lub (22) 833 96 10 lub rezerwacja@teatrkomedia.pl

   

   

   

 • Miłość. Albo, powiedzmy miłość...

  Opublikowano 7 marca 2020

  Celebrujemy Dzień Kobiet oglądając spektakl „Powiedzmy miłość” z Joanną Koroniewską, Martą Wierzbicką, Mateuszem Banasiukiem, Mikołajem Krawczykiem, Janem Jankowskim i Tomaszem Dutkiewiczem – postaw na komedię i śmiej się z nami! Zapraszamy!

 • Pozostajemy wierni twierdzeniu, że komedia jest kobietą!

  Opublikowano 4 marca 2020

  Zwłaszcza jeśli za potwierdzenie tezy podamy spektakl „Skazani na miłość” z Marią Pakulnis, Olgą Kalicką, Magdaleną Wójcik, Mateuszem Banasiukiem, Wojtkiem Wachudą i Janem Jankowskim – w którym mimo równego „układu sił” kobiety mają sporo do powiedzenia. Zobacz koniecznie przedstawienie, które bawi do łez, a jednocześnie udowadnia, że odmieniana przez wszystkie przypadki miłość potrafi zaskoczyć każdego, bez względu na wiek i okoliczności:) Zapraszamy!

 • Komedia jest Kobietą!

  Opublikowano 2 marca 2020

  Kochane Panie i Drodzy Panowie zbliża się Dzień Kobiet- jakie macie plany na ten wyjątkowy wieczór? My zaprosiliśmy do Teatru Komedia naszą „Atrakcyjną wdowę”, która zaśpiewa dla Was 3 i 4 marca! Serdecznie zapraszamy na muzyczną odsłonę historii, która każdemu może się przydarzyć! Zobacz koniecznie!

 • Zwariowany czas przed nami!

  Opublikowano 27 lutego 2020

  W przerwie między próbami do spektaklu, dopinamy ostatnie elementy scenografii. Zdejmujemy miary na kostiumy i powtarzamy, powtarzamy, powtarzamy role. Już niebawem na afiszu „Dom Lalki. Część 2.” z Agnieszką Warchulską, Julią Wieniawą, Marią Pakulnis i Janem Wieczorkowskim. Nad całością czuwa reżyser Tomasz Dutkiewicz. Pierwsze spektakle już w marcu. Kup bilet!

 • To jest ekipa od zadań specjalnych!

  Opublikowano 25 lutego 2020

  Prawdopodobieństwo trafienia 6-tki w kumulacji lotto jest zdecydowanie mniejsze niż udany wieczór w Teatrze Komedia, zwłaszcza jeśli na afiszu jest spektakl „Komedia o napadzie na bank”. Nie siedź w domu idź do Teatru! Postaw na komedię z Katarzyną Żak, Katarzyną Zielińską, Rafałem Cieszyńskim, Maćkiem Radlem, Przemysławem Sadowskim, Janem Jankowskim, Tomaszem Dutkiewiczem, Tomaszem Saprykiem, Robertem Ostolskim, Grzegorzem Pawlakiem brakuje tylko WAS:) Dobra zabawa na bank!

 • Mawiają, że z rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciu...

  Opublikowano 19 lutego 2020

  Ta teatralna rodzina prezentuje się obiecująco nie tylko na obrazku. Oto portret rodziny Helmerów: Agnieszka Warchulska, Julia Wieniawa i Jan Wieczorkowski z nowym spektaklem „Dom Lalki. Część 2”. Efekty ich pracy ze scenariuszem poznacie pod koniec marca. Premiera Galowa!

 • Idealny spektakl na rozpoczęcie ferii - "Atrakcyjna wdowa"

  Opublikowano 4 lutego 2020

  Ferie zimowe przed nami.  Wolne od szkoły = więcej czasu dla kultury. Zacznijcie ten fantastyczny czas od zobaczenia musicalu „Atrakcyjna wdowa”. Zapraszamy na muzyczną odsłonę!

   

   

 • Pożegnanie tytułu TREMA - 31 stycznia i 1 lutego - bądźcie z nami!

  Opublikowano 27 stycznia 2020

  To ostatni dzwonek, aby siedząc na widowni móc zobaczyć kulisy teatru i przygotowań do premiery. Zapraszamy na ostatnie spektakle przedstawienia „Trema”, w którym w przezabawny sposób obnażamy przywary teatralnego środowiska. Jeśli zastanawiacie się jak wyglądają przygotowania do premiery, koniecznie wybierzcie się na „Tremę”. Zobaczycie paletę aktorskich zalet, wad, zakulisowych przesądów… Pytanie jak na ten chaos zareaguje widownia? Nie czekaj z kupnem biletu!

   

 • Jak obiecaliśmy z Nowym Rokiem, tak działamy!

  Opublikowano 14 stycznia 2020

  Z końcem marca – 28 i 29 na afiszu nowy spektakl. Rozpoczęliśmy próby czytane do sztuki „Dom Lalki. Część 2” – tak, to będzie teatralny sequel klasyki Ibsena. W naszym wydaniu na scenie zobaczycie Marię Pakulnis, Agnieszkę Warchulską, Julię Wieniawę i Jana Wieczorkowskiego – przekonajcie się jak odnajdą się na scenie i czy klasyka zagra ze współczesnością. Zobacz koniecznie!

DO GÓRY