Przejdź do treściPrzejdź do nawigacji

Aktualności

 • Nie przegapcie takiej szansy!

  Opublikowano 15 grudnia 2019

  Ile razy można wracać na to samo przedstawienie?  – raz, dwa, więcej. Aktorzy spektaklu „Pierwsza randka” powiedzą, że dziesiątki razy i nigdy dość! Jednak 19 i 20 grudnia będziecie mogli zobaczyć ich po raz ostatni na naszej scenie. Po dwóch latach w Teatrze Komedia musical „Pierwsza randka” schodzi z afisza. Kurtyna jednej z niezwykle inteligentnej i cudownie śmiesznej komedii, zostanie podniesiona ostatni raz. Kto nie widział przedstawienia niech szybko nadrabia zaległości, kto chciałby zobaczyć spektakl raz jeszcze, ma ostatnią szansę na bilety. Będzie śmiesznie, troszkę nostalgicznie, ale zawsze z Wami! Przybywajcie tłumnie!
  Na scenie: Jolanta Fraszyńska, Julia Kamińska, Marta Florek, Artur Chamski, Mikołaj Krawczyk, Robert Rozmus i Tomasz Dutkiewicz, a na widowni mamy nadzieję, że WY!!! Muzyczna randka w ciemno!

 • Próby!

  Opublikowano 12 grudnia 2019

  „Atrakcyjna wdowa”, która próbuje radykalnie zmienić w swoim życiu wszystko… jest moc, jest motywacja, będzie musical! Kup bilety!

 • Święta tuż tuż!

  Opublikowano 10 grudnia 2019

  Złapcie chwile oddechu przed Świętami! Odwiedźcie naszą nową scenę w Domu Kultury KADR i zobaczcie przedświąteczne propozycje 12, 13 i 14 grudnia spektaklu „Odjechana farsa”. Śmiej się z nami!

 • Nie przegap okazji!

  Opublikowano 9 grudnia 2019

  Jak ten czas leci… pamiętamy jesienną premierę spektaklu „Hotel Westminster” w 2016 roku, a już przychodzi nam żegnać się z tytułem. Fantastyczne 3 lata więczymy 89 i 90 spektaklem. Przybywajcie tłumnie na ostatni spektakl 14 grudnia na naszej scenie. Czekają na Was fantastyczne wrażenia, moc zabawy, którą gwarantują wyjątkowi aktorzy! Ostatnia szansa!

 • Kup Wyjątkowy Prezent na Święta!

  Opublikowano 3 grudnia 2019

  Voucher do Teatru Komedia dla bliskiej osoby, to prezent pełen wrażeń artystycznych i śmiechu, którego obdarowana osoba długo nie zapomni!
  Podaruj emocje w Teatrze Komedia! Kup Voucher!

 • Zameldujcie się już dziś - zmieszczą się wszyscy!

  Opublikowano 26 listopada 2019

  Farsa to nie jest gatunek dla ludzi o słabych nerwach, zwłaszcza ta farsa „Odjechana farsa”!
  Drodzy Państwo niech Was nie zwiodą te urocze spojrzenia Joanny Koroniewskiej i Piotra Szwedesa – tych dwoje to sceniczne demony – dajcie im kawałek sceny a zobaczycie co potrafią.
  Bukujcie terminy na spektakl na naszej drugiej scenie w Domu Kultury KADR. Nie czekaj z kupnem biletu!

 • Sylwester w Teatrze!

  Opublikowano 19 listopada 2019

  Zapraszamy na przedpremierowe spektakle musicalu „Atrakcyjna wdowa”. Doborowe towarzystwo aktorów na scenie, lampka wina musującego a do tego niezapomniana atmosfera ostatniego dnia w roku. Bądźcie z nami, gramy:
  31 grudnia o godz. 17:00 i 20:30.

 • Pożegnanie z tytułem!

  Opublikowano 12 listopada 2019

  I stało się… 18 i 19 listopada o godz. 19:00 po raz ostatni zagramy spektakl „Kontrabanda”. Koniecznie zobaczcie ten tytuł! Serdecznie zapraszamy!

 • Muzyczna randka w ciemno!

  Opublikowano 25 października 2019

  Zapraszamy na wieczór pełen wrażeń. Przebojowa muzyka i zabawna choreografia w towarzystwie: Jolanty Fraszyńskiej, Julii Kamińskiej, Marty Florek, Artura Chamskiego, Mikołaja Krawczyka, Tomasza Dutkiewicza i Roberta Rozmusa. Zobacz koniecznie!

 • Niezwykły spektakl na jesienne wieczory!

  Opublikowano 21 października 2019

 • Prawdziwe życie zaczyna się po pięćdziesiątce...

  Opublikowano 18 października 2019

  Jeśli masz wątpliwości lub jeśli chcesz się utwierdzić w tym przekonaniu, musisz koniecznie zobaczyć komedię musicalową „Atrakcyjna wdowa”. Nowa Premiera!

DO GÓRY
CC