Przejdź do treściPrzejdź do nawigacji

Aktualności

 • To jest ekipa od zadań specjalnych!

  Opublikowano 25 lutego 2020

  Prawdopodobieństwo trafienia 6-tki w kumulacji lotto jest zdecydowanie mniejsze niż udany wieczór w Teatrze Komedia, zwłaszcza jeśli na afiszu jest spektakl „Komedia o napadzie na bank”. Nie siedź w domu idź do Teatru! Postaw na komedię z Katarzyną Żak, Katarzyną Zielińską, Rafałem Cieszyńskim, Maćkiem Radlem, Przemysławem Sadowskim, Janem Jankowskim, Tomaszem Dutkiewiczem, Tomaszem Saprykiem, Robertem Ostolskim, Grzegorzem Pawlakiem brakuje tylko WAS:) Dobra zabawa na bank!

 • Mawiają, że z rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciu...

  Opublikowano 19 lutego 2020

  Ta teatralna rodzina prezentuje się obiecująco nie tylko na obrazku. Oto portret rodziny Helmerów: Agnieszka Warchulska, Julia Wieniawa i Jan Wieczorkowski z nowym spektaklem „Dom Lalki. Część 2”. Efekty ich pracy ze scenariuszem poznacie pod koniec marca. Premiera Galowa!

 • Idealny spektakl na rozpoczęcie ferii - "Atrakcyjna wdowa"

  Opublikowano 4 lutego 2020

  Ferie zimowe przed nami.  Wolne od szkoły = więcej czasu dla kultury. Zacznijcie ten fantastyczny czas od zobaczenia musicalu „Atrakcyjna wdowa”. Zapraszamy na muzyczną odsłonę!

   

   

 • Pożegnanie tytułu TREMA - 31 stycznia i 1 lutego - bądźcie z nami!

  Opublikowano 27 stycznia 2020

  To ostatni dzwonek, aby siedząc na widowni móc zobaczyć kulisy teatru i przygotowań do premiery. Zapraszamy na ostatnie spektakle przedstawienia „Trema”, w którym w przezabawny sposób obnażamy przywary teatralnego środowiska. Jeśli zastanawiacie się jak wyglądają przygotowania do premiery, koniecznie wybierzcie się na „Tremę”. Zobaczycie paletę aktorskich zalet, wad, zakulisowych przesądów… Pytanie jak na ten chaos zareaguje widownia? Nie czekaj z kupnem biletu!

   

 • Jak obiecaliśmy z Nowym Rokiem, tak działamy!

  Opublikowano 14 stycznia 2020

  Z końcem marca – 28 i 29 na afiszu nowy spektakl. Rozpoczęliśmy próby czytane do sztuki „Dom Lalki. Część 2” – tak, to będzie teatralny sequel klasyki Ibsena. W naszym wydaniu na scenie zobaczycie Marię Pakulnis, Agnieszkę Warchulską, Julię Wieniawę i Jana Wieczorkowskiego – przekonajcie się jak odnajdą się na scenie i czy klasyka zagra ze współczesnością. Zobacz koniecznie!

 • Zmiana przepisów!

  Opublikowano 8 stycznia 2020

  Drodzy Widzowie,

  W związku z Nowymi zasadami wystawiania faktur do paragonów fiskalnych od 1.01.2020 r. informujemy o konieczności zgłaszania prośby o wystawienie faktury przed dokonaniem wpłaty. W przypadku zarejestrowania płatności na kasie fiskalnej nie będziemy mogli wystawić faktury na firmę do paragonu.

  Zespół Teatru Komedia.

   

 • Nie zastanawiaj się to najlepszy wybór:)

  Opublikowano 7 stycznia 2020

  Idealny na początek tygodnia – jeszcze tylko jutro i pojutrze „Człowiek dwóch szefów”.
  Śmiej się z nami:)

 • Już jutro wielki dzień!

  Opublikowano 2 stycznia 2020

 • Zbiórka na rzecz Fundacji Darii Trafankowskiej!

  Opublikowano 2 stycznia 2020

  Drodzy Widzowie,

  4 stycznia 2020r w trakcie spektaklu „Atrakcyjna wdowa” odbędzie się zbiórka pieniędzy na rzecz Fundacji Darii Trafankowskiej.

  Celem Fundacji jest pomoc w ratowaniu życia i zdrowia aktorów.

  Zbieramy na zakup leków, pokrycie kosztów rehabilitacji, dojazdu do placówek medycznych. Zbiórka została zgłoszona do MSWiA, zarejestrowana na stronie www.zbiorki.gov.pl pod numerem 2019/5967/OR pt. „Podopiecznym, na zdrowie. Edycja III”.

  W imieniu fundacji z góry dziękujemy za Państwa zaangażowanie i wsparcie inicjatywy.

 • Świąteczny czas!

  Opublikowano 23 grudnia 2019

  Drodzy Widzowie celebrujemy Święta.
  Jeśli jeszcze nie kupiliście prezentów, zapraszamy do kasy biletowej po vouchery i bilety – pracujemy 24 grudnia do godz. 14:00.
  Spóźnialscy, będą mogli zakupić prezenty on-line.
  25 i 26 grudnia kasa biletowa i BOW będą nieczynne.
  Wracamy po Święta 27-go grudnia.

 • Przedsmak Premiery!

  Opublikowano 23 grudnia 2019

DO GÓRY
CC