Przejdź do treściPrzejdź do nawigacji

Aktualności

 • Udany początek tygodnia!

  Opublikowano 4 października 2021

  W tej szalonej komedii nikt nie wie do końca, kim kto jest naprawdę i naprawdę nikt nie wie, kim kto jest na niby… Znakomita obsada i gwarantowana zabawa, od której nie musisz płacić podatku. Po tym spektaklu już nigdy nie skłamiesz w zeznaniu podatkowym… albo właśnie zaczniesz kłamać… „Seks, miłość i podatki”, czyli wszystko co musisz wiedzieć żeby oszukać Urząd Skarbowy i pozostać przy życiu… Gramy to 5 i 6 października o godz. 19:00. Kup bilet Teraz!

 • Czy widzieliście nasz musical "Atrakcyjna wdowa"?

  Opublikowano 1 października 2021

  Najlepsze scenariusze pisze samo życie – prawda stara jak świat – dlatego czerpiąc z najlepszego powstała opowieść „Atrakcyjna wdowa”, którą musicie zobaczyć! Na naszej scenie już 1, 2 i 3 października. Baw się z nami!

 • Czas na Show!

  Opublikowano 28 września 2021

  Zapraszamy na Premierę Galową spektaklu „O sole mio, czyli nikt nie kocha tak jak tenor” 30 września o godz. 19:00.

 • Próba medialna!

  Opublikowano 22 września 2021

  Zapraszamy dziennikarzy i fotoreporterów na Próbę Medialną spektaklu „O sole mio, czyli nikt nie kocha tak jak tenor” w reż. Tomasza Dutkiewicza.

  Próba medialna odbędzie się 29 września 2021r, o godz. 13:30 w budynku Teatru Komedia przy ul. Słowackiego 19a w Warszawie.

  Informujemy, że wszystkie wydarzenia prezentowane na deskach Teatru Komedia, odbywają się w reżimie sanitarnym. Na terenie Teatru obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa maseczką ochronną.

 • Powrót Nory!

  Opublikowano 20 września 2021

  Miłośników klasyki zapraszamy na spektakl „Dom Lalki. Część 2” – poruszającą historię Nory i jej bliskich. Gramy to 26 i 28 września! Zobacz koniecznie!

 • Wracamy do gry o milion! Premiera Galowa!

  Opublikowano 13 września 2021

  Czas rozbić bank podczas spektaklu „QUIZ”, którego premiera galowa odbędzie się 18 września o godz. 19:00. Padnie nie jedno pytanie, które zaważy o być albo nie być w grze… – pytanie czy Wy będziecie częścią tego show! Zapraszamy!

 • Spraw sobie Przyjemność!

  Opublikowano 10 września 2021

  Czas na odrobinę kulturalnej przyjemności, a tą można sobie sprawić rezerwując bilet na spektakl „Przyjemność z dostawą”. Gramy 22 i 23 września o godz. 19:00. Zatem nie czekajcie z zakupem biletów!

 • Próba dla mediów!

  Opublikowano 8 września 2021

  Zapraszamy dziennikarzy i fotoreporterów na Próbę Medialną spektaklu „QUIZ” w reż. Tomasza Dutkiewicza.

  Próba medialna odbędzie się 16 września 2021r, o godz. 14:00 w budynku Teatru Komedia przy ul. Słowackiego 19a w Warszawie.

  Informujemy, że wszystkie wydarzenia prezentowane na deskach Teatru Komedia, odbywają się w reżimie sanitarnym. Na terenie Teatru obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa maseczką ochronną.

 • Śmiej się z nami!

  Opublikowano 7 września 2021

  Drodzy Widzowie,
  Po fantastycznym weekendowym otwarciu nowego sezonu teatralnego czas na kolejne wrześniowe propozycje. Dziś na afiszu „Zaręczony pogrążony”- rasowa komedia pomyłek z niejednym ślubem w tle. W tym układzie wynik 4:1 to nie tylko wymarzony status bramek w rozgrywkach piłki nożnej polskiej reprezentacji, ale także rachunek prawdopodobieństwa dobrej zabawy na naszej widowni podczas przedstawienia! Zobacz koniecznie!

 • Przed wizytą w Teatrze!

  Opublikowano 5 września 2021

  Drodzy Widzowie,

  z utęsknieniem czekaliśmy dnia, w którym ponownie będziemy mogli spotkać się z Wami na naszej widowni.
  Zgodnie z rekomendacją ministerialną będziemy stosować się do aktualnych na dany moment rządowych wytycznych w trakcie epidemii – w szczególności do:
  – noszenia maseczek, każdy z Widzów wchodzący na teren Teatru zarówno przy kasie, we foyer, toaletach czy Widowni zobligowany jest do zasłonięcia ust i nosa maseczką ochronną,
  – zakładania jednorazowych rękawiczek lub używania środków do dezynfekcji rąk,
  – podczas przemieszczania się na terenie Teatru, każdy z Widzów zobligowany jest do zachowania odpowiedniego dystansu.

  Dziękujemy za współpracę i zrozumienie.

 • Nowa premiera w Teatrze Komedia!

  Opublikowano 31 sierpnia 2021

  Już w październiku na afiszu teatralnym pojawi się The Big Bang, czyli Wielki Wybuch – nowa premiera, którą musicie zobaczyć!
  Tych dwóch Panów nie trzeba przedstawiać Mateusz Banasiuk i Artur Chamski , ale warto powiedzieć, że szykują dla Was niezłe show:) Zatem nie czekajcie z zakupem biletów!

 • Odjechana farsa - prawdziwa petarda!

  Opublikowano 26 sierpnia 2021

  Odjechana Farsa to spektakl petarda, podobnie jak dwie petardy Joanna Koroniewska i Piotr Szwedes, które robią niezłe show na scenie podczas przedstawienia. W nowym sezonie mamy dla Was jeszcze więcej terminów Odjechanej farsy i wystawiamy je z niekwestionowaną przyjemnością. Zatem śmiejcie się z nimi, śmiejcie się z nich, śmiejscie się z nami – pytanie czy macie już bilety na ten spektakl?

DO GÓRY
CC