Przejdź do treściPrzejdź do nawigacji

Aktualności

 • Udało się!

  Opublikowano 9 września 2020

  Długo wyczekiwany premierowy wieczór ze spektaklem „W łóżku z rabusiem” za nami. Co za emocje!

 • To dla nas wielki dzień! Już dziś Premiera Galowa!

  Opublikowano 8 września 2020

  Nie zalegamy w łóżkach, no chyba, że tak, jak my przymierzacie się do wieczornej premiery. Dziś oficjalnie świętujemy otwarcie nowego sezonu teatralnego, a jak przystało na takie okoliczności prezentujemy wam spektakl „W łóżku z rabusiem”.
  Serdecznie zapraszamy!

   

   

 • Został już tylko 1 dzień do Premiery Galowej!

  Opublikowano 7 września 2020

  Za nami pierwszy spektakl „W łóżku z rabusiem” z publicznością – było obłędnie! Jednak to jutro emocje sięgną zenitu. Został 1 dzień do premiery galowej przedstawienia, na które z niecierpliwością czekamy.

   

 • Już tylko 2 dni!

  Opublikowano 6 września 2020

  Tak nam się spodobało to odliczanie do premiery, że z przyjemnością oznajmiamy Wam, iż za 2 dni wielkie otwarcie sezonu teatralnego, który celebrujemy spektaklem „W łóżku z rabusiem”.

 • 3 dni do premiery

  Opublikowano 5 września 2020

  Nie ma jak rozpocząć poranek od dobrej kawy i porcji informacji, że zostało nam 3 dni do premiery spektaklu W łóżku z rabusiem ?. Czekamy na Was z Martą Wierzbicką ???

 • Nie mówcie nikomu:) Za 4 dni Premiera!

  Opublikowano 4 września 2020

  Wchodzimy w ten etap, że im bliżej tym ciekawiej. Zostało nam 4 dni do premiery spektaklu „W łóżku z rabusiem”. Nie możemy doczekać się pierwszych przedstawień.
  Czy macie już bilety?

   

 • Odliczanie trwa! 5 dni do Premiery!

  Opublikowano 3 września 2020

  Ten uśmiech mówi sam za siebie – odliczania do premiery „W łóżku z rabusiem” nie da są się zatrzymać. Zostaje nam 5 dni do wielkiego dnia, który już teraz celebrujemy razem z Joanną Koroniewską. I powiemy Wam w sekrecie, że nie możemy się doczekać chwili, w której kurtyna pójdzie w górę.

 • 6 dni do Premiery!

  Opublikowano 2 września 2020

  Nie da się ukryć, że do premiery ” W łóżku z rabusiem” jest bliżej niż dalej. Zwłaszcza, że od dziś licząc zostało nam 6 dni do tego wydarzenia. Dla tych, co wierzą w magię liczb i w kumulacje lotto trafić w 6 to nie lada gratka, my (nieco nieskromnie) twierdzimy, że dużo łatwiej jest kupić bilet do teatru.

 • Premiera czas start! Zostało już tylko 7 dni!

  Opublikowano 1 września 2020

  1 września – dla wielu to pierwszy dzień szkoły a dla nas pierwszy z 7 wyjątkowych dni, który dzieli nas do premiery spektaklu „W łóżku z rabusiem” – odliczanie rozpoczynamy z człowiekiem orkiestrą – reżyserem, aktorem i dyrektorem w jednym Tomaszem Dutkiewiczem.
  Po wielu tygodniach prób dopinamy ostatnie szczegóły i na ostatniej prostej czekamy tylko na Was, by wspólnie bawić i śmiać się do łez świętując premierowo otwarcie sezonu teatralnego.

   

 • Próba medialna spektaklu "W łóżku z rabusiem"

  Opublikowano 1 września 2020

  Zapraszamy dziennikarzy i fotoreporterów na Próbę Medialną spektaklu „W łóżku z rabusiem” w reż. Tomasza Dutkiewicza.

  Próba medialna odbędzie się 4 września 2020r, o godz. 10:30 w budynku Teatru Komedia przy ul. Słowackiego 19a w Warszawie.

  Informujemy, że wszystkie wydarzenia prezentowane na deskach Teatru Komedia, będą odbywać się w reżimie sanitarnym – zmniejszona ilość miejsc na widowni do 50% oraz obowiązek noszenia maseczek ochronnych na terenie teatru.

   

 • Ostatnia prosta przed premierą!

  Opublikowano 31 sierpnia 2020

  Już 6 września 2020r pierwszy spektakl przedpremierowy „W łóżku z rabusiem”.
  Serdecznie zapraszamy!

 • Rabusie :)

  Opublikowano 12 sierpnia 2020

DO GÓRY