Przejdź do treściPrzejdź do nawigacji

Aktualności

 • Niezwykła historia!

  Opublikowano 8 czerwca 2021

  Teatr Komedia zwykł się kojarzyć ze spektaklami komediowymi, ale raz na jakiś czas sięgamy po coś spoza kanonu „na śmieszno”. Takim spektaklem jest „Dom Lalki. Część 2”, w którym na scenie debiutuje Julia Wieniawa. Zapraszamy Was na niesłychanie autentyczną, poruszającą i niebanalną historie Nory i jej rodziny. Kontynuacja znakomitego dramatu Ibsena na deskach teatralnych do zobaczenia w znakomitej obsadzie: Maria Pakulnis, Agnieszka Warchulska i Jan Wieczorkowski. Zobacz koniecznie!

 • Rozpocznij czerwiec komediowo!

  Opublikowano 31 maja 2021

  Ile razy przed wielkim wyjściem zmieniacie swoją garderobę, przebieracie się i zastanawiacie się czy to oby na pewno odpowiedni outfit? Dla przykładu Joanna Koroniewska i Piotr Szwedes podczas jednego wieczoru na spektaklu „Odjechana farsa” lawirują między 5 stylówkami, które zmieniają po wielokroć w trybie szybszym niż błyskawica. Nie wierzycie, przekonacie się o tym sami 3 i 4 czerwca gramy to. Zdecyduj, które z wcieleń jest najlepsze 🙂

 • Jedyna i niepowtarzalna sztuka!

  Opublikowano 26 maja 2021

  Zobacz koniecznie losy bohaterów sztuki „Dom Lalki. Część 2”, która porusza, uczy i daje do myślenia. Na scenie Maria Pakulnis, Agnieszka Warchulska, Julia Wieniawa i Jan Wieczorkowski. Gramy to 8 i 9 czerwca!

 • Prezent dla Mamy i nie tylko!

  Opublikowano 24 maja 2021

  Z okazji zbliżającego się Dnia Matki zapraszamy Was na fantastyczny spektakl „Powiedzmy miłość” 25 i 26 maja o godz. 19:00.
  Wszystkim Mamom życzymy, aby świętowały 365 dni w roku! Zapraszamy!

   

 • Weekend!

  Opublikowano 22 maja 2021

  To na niego czekamy cały tydzień, ale na ten weekend czekaliśmy tygodniami. Tak, tak z przyjemnością ogłaszamy, że po długiej przerwie wracamy do gry w przenośni i dosłownie. Zapraszamy Was na spektakl „QUIZ” niezwykłe widowisko, w którym nie tylko aktorzy wcielają się w rożne role, w którym Wy jesteście jednocześnie członkami sędziowskiej ławy i oskarżonymi, widzami i aktorami. Gramy to i nie może Was zabraknąć. Zapraszamy!

 • Kup bilet Teraz!

  Opublikowano 19 maja 2021

  Oczekiwanie na powrót do grania to nie lada wyzwanie, dlatego z radością komunikujemy, że wracamy! Zapraszamy Was na spektakle „Powiedzmy miłość” gramy 25 i 26 maja. Zobacz koniecznie!

 • Teatr Komedia wraca do grania!

  Opublikowano 14 maja 2021

  Dawno się z Wami nie widzieliśmy, ale od 22 maja będziemy nadrabiali teatralne zaległości. Czekamy na Was z naszymi spektaklami:) Repertuar Teatru na Maj!

 • Quiz 22 i 23 maja GRAMY TO!

  Opublikowano 12 maja 2021

  W życiu jak w teleturnieju, albo znasz odpowiedź, albo nie… Jeszcze wczoraj komunikowaliśmy, że zaczynamy grać od 29 maja dziś możemy Wam powiedzieć, zmiana planów – przyśpieszamy o tydzień. 22 i 23 maja na afisz wraca Quiz #gramyto bo możemy i chcemy, chcemy się z Wami zobaczyć.

  Kochani, czas na wielki test w przenośni i dosłownie. Kto z Was zagra z nami o milion? 🤔

 • Zagwarantuj sobie odrobinę przyjemności...

  Opublikowano 7 maja 2021

  W liście do Jean-Baptiste Leroy’a Benjamin Franklin pisał: (…) Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki.  My twierdzimy, że znalazłoby się o wiele więcej pewników, które są bardziej optymistyczne niż epistolograficzne wywody obu dżentelmenów.

  Dla przykładu odrobina kultury to gwarant dobrego samopoczucia 🙂  o jedno i drugie nie trudno w Teatrze Komedia. Zatem nie czekając zbyt długo rezerwujcie bilety na spektakl Seks miłość i podatki komedię, która bawi i uczy jak (nie)kłamać zwłaszcza przed urzędem skarbowym ;-).

 • Czas na rezerwacje biletów

  Opublikowano 6 maja 2021

  Motywem przewodnim ostatnich dni jest hasło GRAMY TO 🎭 – tak gramy! Ba, cieszymy się na spotkania z Wami jak dzieci. Ale jak mamy grać, to naprawdę fajne rzeczy, dlatego koniecznie musicie zarezerwować sobie czas na przedstawienie W łóżku z rabusiem.  Mamy dla Was kilka zaplanowanych wieczorów  z Joanną Koroniewską, Martą Wierzbicką, Olgą Borys, Elżbietą Romanowską Piotrem Zeltem, Janem Jankowskim i Tomaszem Dutkiewiczem, podczas których będziemy rozwiązywać tajemnice pewnej kradzież. Dołączcie koniecznie!

 • Czas na mały rachunek sumienia :)

  Opublikowano 5 maja 2021

  Czy możliwym jest kochać kilka osób naraz? Czy posiadanie kilku kochanek jest w tym samym czasie niezależnie od ich wiedzy to emocjonalna brawura, a może powód do dumy… – nie czekajcie na odpowiedź 🙂 Zapraszamy Was na uroczą komedię romantyczną o pewnym amancie, który miłość dzielił na dni tygodnia. Zaręczony pogrążony

DO GÓRY