Przejdź do treściPrzejdź do nawigacji

Aktualności

 • Pożegnanie tytułu TREMA - 31 stycznia i 1 lutego - bądźcie z nami!

  Opublikowano 27 stycznia 2020

  To ostatni dzwonek, aby siedząc na widowni móc zobaczyć kulisy teatru i przygotowań do premiery. Zapraszamy na ostatnie spektakle przedstawienia „Trema”, w którym w przezabawny sposób obnażamy przywary teatralnego środowiska. Jeśli zastanawiacie się jak wyglądają przygotowania do premiery, koniecznie wybierzcie się na „Tremę”. Zobaczycie paletę aktorskich zalet, wad, zakulisowych przesądów… Pytanie jak na ten chaos zareaguje widownia? Nie czekaj z kupnem biletu!

   

 • Jak obiecaliśmy z Nowym Rokiem, tak działamy!

  Opublikowano 14 stycznia 2020

  Z końcem marca – 28 i 29 na afiszu nowy spektakl. Rozpoczęliśmy próby czytane do sztuki „Dom Lalki. Część 2” – tak, to będzie teatralny sequel klasyki Ibsena. W naszym wydaniu na scenie zobaczycie Marię Pakulnis, Agnieszkę Warchulską, Julię Wieniawę i Jana Wieczorkowskiego – przekonajcie się jak odnajdą się na scenie i czy klasyka zagra ze współczesnością. Zobacz koniecznie!

 • Zmiana przepisów!

  Opublikowano 8 stycznia 2020

  Drodzy Widzowie,

  W związku z Nowymi zasadami wystawiania faktur do paragonów fiskalnych od 1.01.2020 r. informujemy o konieczności zgłaszania prośby o wystawienie faktury przed dokonaniem wpłaty. W przypadku zarejestrowania płatności na kasie fiskalnej nie będziemy mogli wystawić faktury na firmę do paragonu.

  Zespół Teatru Komedia.

   

 • Nie zastanawiaj się to najlepszy wybór:)

  Opublikowano 7 stycznia 2020

  Idealny na początek tygodnia – jeszcze tylko jutro i pojutrze „Człowiek dwóch szefów”.
  Śmiej się z nami:)

 • Już jutro wielki dzień!

  Opublikowano 2 stycznia 2020

 • Zbiórka na rzecz Fundacji Darii Trafankowskiej!

  Opublikowano 2 stycznia 2020

  Drodzy Widzowie,

  4 stycznia 2020r w trakcie spektaklu „Atrakcyjna wdowa” odbędzie się zbiórka pieniędzy na rzecz Fundacji Darii Trafankowskiej.

  Celem Fundacji jest pomoc w ratowaniu życia i zdrowia aktorów.

  Zbieramy na zakup leków, pokrycie kosztów rehabilitacji, dojazdu do placówek medycznych. Zbiórka została zgłoszona do MSWiA, zarejestrowana na stronie www.zbiorki.gov.pl pod numerem 2019/5967/OR pt. „Podopiecznym, na zdrowie. Edycja III”.

  W imieniu fundacji z góry dziękujemy za Państwa zaangażowanie i wsparcie inicjatywy.

 • Świąteczny czas!

  Opublikowano 23 grudnia 2019

  Drodzy Widzowie celebrujemy Święta.
  Jeśli jeszcze nie kupiliście prezentów, zapraszamy do kasy biletowej po vouchery i bilety – pracujemy 24 grudnia do godz. 14:00.
  Spóźnialscy, będą mogli zakupić prezenty on-line.
  25 i 26 grudnia kasa biletowa i BOW będą nieczynne.
  Wracamy po Święta 27-go grudnia.

 • Przedsmak Premiery!

  Opublikowano 23 grudnia 2019

 • Nie przegapcie takiej szansy!

  Opublikowano 15 grudnia 2019

  Ile razy można wracać na to samo przedstawienie?  – raz, dwa, więcej. Aktorzy spektaklu „Pierwsza randka” powiedzą, że dziesiątki razy i nigdy dość! Jednak 19 i 20 grudnia będziecie mogli zobaczyć ich po raz ostatni na naszej scenie. Po dwóch latach w Teatrze Komedia musical „Pierwsza randka” schodzi z afisza. Kurtyna jednej z niezwykle inteligentnej i cudownie śmiesznej komedii, zostanie podniesiona ostatni raz. Kto nie widział przedstawienia niech szybko nadrabia zaległości, kto chciałby zobaczyć spektakl raz jeszcze, ma ostatnią szansę na bilety. Będzie śmiesznie, troszkę nostalgicznie, ale zawsze z Wami! Przybywajcie tłumnie!
  Na scenie: Jolanta Fraszyńska, Julia Kamińska, Marta Florek, Artur Chamski, Mikołaj Krawczyk, Robert Rozmus i Tomasz Dutkiewicz, a na widowni mamy nadzieję, że WY!!! Muzyczna randka w ciemno!

 • Próby!

  Opublikowano 12 grudnia 2019

  „Atrakcyjna wdowa”, która próbuje radykalnie zmienić w swoim życiu wszystko… jest moc, jest motywacja, będzie musical! Kup bilety!

 • Święta tuż tuż!

  Opublikowano 10 grudnia 2019

  Złapcie chwile oddechu przed Świętami! Odwiedźcie naszą nową scenę w Domu Kultury KADR i zobaczcie przedświąteczne propozycje 12, 13 i 14 grudnia spektaklu „Odjechana farsa”. Śmiej się z nami!

DO GÓRY