Przejdź do treściPrzejdź do nawigacji

Aktualności

 • Kulturalna przyjemność!

  Między weekendami mamy dla Was „Przyjemność z dostawą”! Występują: Elżbieta Romanowska, Magdalena Wójcik, Jerzy Bończak, Tomasz Dedek, Krzysztof Dracz, Michał Piela. Bilety na spektakle kupicie tu!

  Opublikowano 3 maja 2023

 • Tempo, tempo, tempo!

  Kłamstwo ma krótkie nogi… Ale za to jak szybko biega! Przekonajcie się sami oglądając zakręconą farsę „Na pełnych obrotach”. Już 28-30 kwietnia w Komedii! Występują: Sandra Staniszewska – Herbich, Katarzyna Kwiatkowska, Anna Mrozowska, Rafał Cieszyński, Tomasz Dedek, Tomasz Dutkiewicz i Jan Jankowski. Kup bilet!

  Opublikowano 27 kwietnia 2023

 • Klasa, brokat i blask!

  Za oknem wybuchła zieleń, a u nas na scenie niezła petarda! 16 maja jako dodatek do spektaklu „Biali heteroseksualni mężczyźni” zagramy… „Kolorowe Drag Queen Show”!
  Maciej „Gąsiu” Gośniowski i Silver Daddy zabiorą nas w szaloną podróż do świata cekinów, piękna i brokatu. Podekscytowani? Bawcie się z nami!

  Opublikowano 25 kwietnia 2023

 • BUM! Musical na miarę czasów!

  Uwaga! Materiał wybuchowy! Zwariowany musical „The Big Bang, czyli Wielki Wybuch” już 25 kwietnia w Komedii! Występują: Mateusz Banasiuk i Artur Chamski. Zobacz koniecznie!

  Opublikowano 21 kwietnia 2023

 • Klancyk i Peszki imp*owizują zen!

  Ruszyliśmy ze sprzedażą biletów na wyjątkowe sceniczne spotkanie – komediowy spektakl bez scenariusza, czyli: „Klancyk i Peszki imp*owizują zen”. Teatr improwizowany Klancyk tym razem zagra z Marią Peszek i jej ojcem Janem Peszkiem, a kanwą spotkania będzie wydana w ubiegłym roku książka „Naku*wiam zen”. Zapraszamy 4 czerwca.
  Wystąpią: Maciej Buchwald, Krzysztof Dziubak, Bartosz Młynarski, Paweł Najgebauer, Piotr Sikora, Błażej Staryszak i Grzegorz Uzdański – czyli Klancyk ze specjalnym udziałem: Marii i Jana Peszków. Kup bilet!
  Partnerem spektaklu jest Wydawnictwo Marginesy.

  Opublikowano 18 kwietnia 2023

 • Cztery razy TAK!

  Bywa i tak, że zaręczyny to niekoniecznie nowy początek, ale początek końca… Zakręcona farsa o piekle nadmiaru czyli „Zaręczony pogrążony” już jutro, w środę i czwartek o 19:00!
  Bądźcie z nami!

  Opublikowano 17 kwietnia 2023

DO GÓRY
CC