Przejdź do treściPrzejdź do nawigacji

Aktualności

 • O sole mio! – czyli o słońce moje!

  Opublikowano 22 kwietnia 2022

  Przenosimy się w lata 30-te XX – aby zasmakować uroków minionej epoki i poznać zakulisowe smaczki operowego show. Zobacz koniecznie spektakl „O sole mio, czyli nikt nie kocha tak jak tenor”. Gramy to 23 i 24 kwietnia. Kup bilet!

 • Kocha, Lubi, Szanuje?

  Opublikowano 21 kwietnia 2022

  Zapraszamy Was na błyskotliwą komedię o życiu i na życie. Zobaczcie koniecznie spektakl „Powiedzmy miłość” z  Joanną Koroniewską, Martą Wierzbicką, Mateuszem Banasiukiem, Janem Jankowskim i Tomaszem Dutkiewiczem. Gramy to 21 i 22 kwietnia o godz. 19:00. Czekamy na Was!

 • O pewnym mężczyźnie...

  Opublikowano 19 kwietnia 2022

  Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest kiedy chce się dużo, albo więcej, niż więcej i dostaje się to wszystko w jednym czasie i miejscu?:) Czy w takiej sytuacji może od przybytku rozboleć głowa? Na te pytania w przezabawny sposób opowiemy Wam prezentując fabułę spektaklu „Zaręczony pogrąŻony”. Gramy to 19 i 20 kwietnia godz. 19:00. Z kim z Was widzimy się na naszej widowni?

 • Wielkanocne godziny pracy kasy!

  Opublikowano 13 kwietnia 2022

 • Voucher!

  Opublikowano 12 kwietnia 2022

  Doskonale się prezentuje, nie tylko wizualnie. Sprawcie bliskim radość kupując voucher do Teatru Komedia.
  O szczegóły pytajcie w kasie biletowej! Kup voucher!

 • Musical, który bawi do łez!

  Opublikowano 10 kwietnia 2022

  Oto Mateusz Banasiuk i Artur Chamski czyli dwóch takich, co musical zrobić chcieli… „The Big Bang, czyli Wielki Wybuch” gramy 11 kwietnia o godz. 19:00. Bilety w extra cenie!

  Zobacz Koniecznie!

 • Wraca niepokorna i Atrakcyjna Wdowa!

  Opublikowano 9 kwietnia 2022

  Najlepsze scenariusze pisze samo życie – prawda stara jak świat – dlatego czerpiąc z najlepszego powstała opowieść „Atrakcyjna wdowa”, którą musicie zobaczyć! Gramy to 9 i 10 kwietnia. Kup bilet Teraz!

 • Kto rządzi światem?

  Opublikowano 7 kwietnia 2022

  Czy biali heteroseksualni mężczyźni rządzą światem? A może to świat dyktuje warunki ich bytności. Jak to jest z tymi facetami, opowiemy Wam fabułą spektaklu Biali Heteroseksualni Mężczyźni, który gramy 7 i 8 kwietnia.

 • Primaaprilisowy weekend

  Opublikowano 30 marca 2022

  Zbliża się primaaprilisowy weekend otwierający kwietniowe wydarzenia w Teatrze Komedia z tej okazji mamy dla Was dwie fantastyczne propozycje repertuarowe,
  spektakl O sole mio, czyli nikt nie kocha tak, jak tenor oraz QUIZ.

  Zróbcie psikusa nudzie i zaplanujcie wieczory w Komedii!

 • 27-go marca świętujemy Międzynarodowy Dzień Teatru!

  Opublikowano 21 marca 2022

  Z tej okazji zapraszamy Was na farsę, która bawi do łez. Śmiejcie się z nami na spektaklu „Ne pełnych obrotach” 27-go  marca o godz. 15:30 i 19:00. To trzeba zobaczyć!

 • Zapraszamy na zabawę, miłość i śpiew!

  Opublikowano 18 marca 2022

  Marzec, miesiąc pełen nadziei, oczekiwania na nowe, na lepsze… Bohaterowie farsy „O sole mio, czyli nikt nie kocha tak jak tenor” również przygotowują się do zmian i radzą sobie z (licznymi intrygującymi) zamianami – przekonajcie się jak w marcowym wydaniu uda im się okiełznać niecodzienną codzienność. A Wam z czym kojarzy się marzec?

   

 • BOEING BOEING - odlotowa farsa w Teatrze Komedia!

  Opublikowano 16 marca 2022

  Drodzy Widzowie,

  Jak to jest mieć życie zaplanowane co do minuty, wiedzieć kiedy i z kim, gdzie…? Doskonale wie o tym Maks, którego kalendarz zaplanowany jest zgodnie z międzynarodowym rozkładem samolotów, dlaczego? – jego dziewczyny, tak dziewczyny są stewardessami, a ów gentelmen robi wszystko, aby Panie nigdy się nie spotkały. Jednak pewnego dnia mała zmiana na tablicy lotów sprawia, że wszystkie niewiasty zjawiają się u Maksa niemal w tym samym momencie. Jak wybrnie z tego impasu bohater i i co z tego wyniknie dowiecie się oglądając spektakl gościnny „Boeing Boeing”.
  Gramy to 16 maja o godz. 17:00 i 20:30. https://teatrkomedia.pl/boeing-boeing
  Wieczór z aktorami spektaklu, będzie wieczorem wysokich lotów:)
  Serdecznie zapraszamy!

   

DO GÓRY
CC