Przejdź do treściPrzejdź do nawigacji

Aktualności

 • Musicalowe zakończenie sezonu!

  Opublikowano 14 lipca 2021

  Ten sezon teatralny dostarczał nam wiele niespodziewanych i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Wiemy jedno, mimo zmiennych kończymy go śpiewająco! Zapraszamy Was na ostatnie spektakle „Atrakcyjnej wdowy”, które zagramy 17 i 18 lipca. Zatem nie czekajcie z zakupem biletów!

 • Koniec sezonu tuż tuż...

  Opublikowano 12 lipca 2021

  Lipcowe okoliczności przyrody przynoszą dużo pozytywnej energii. Spotkania z Wami są niebywałym motywatorem do działania! Zwłaszcza, że z końcem tego tygodnia kończymy sezon teatralny. Na afiszu nasza nowość spektakl „O sole mio, czyli nikt nie kocha tak jak tenor”, który koniecznie musicie zobaczyć! Gramy 15 i 16 lipca o godz. 19:00. Widzimy się w Teatrze!

 • Najwyższy czas na odrobinę rozrywki!

  Opublikowano 4 lipca 2021

  Na życie można przyjąć różne plany. Opracować z wyprzedzeniem swoje działania, albo podejmować spontanicznie decyzje. Nie damy Wam odpowiedzi, która z nich jest lepsza, mamy za to ciekawsze rozwiązania – wieczory w Teatrze Komedia! Dlatego koniecznie musicie zarezerwować sobie czas na przedstawienie „W łóżku z rabusiem” z Joanną Koroniewską, Martą Wierzbicką, Olgą Borys, Elżbietą Romanowską, Piotrem Zeltem, Janem Jankowskim i Tomaszem Dutkiewiczem, podczas których będziemy rozwiązywać tajemnice pewnej kradzież. Dołączcie koniecznie!

 • Kulturalny Wypoczynek!

  Opublikowano 28 czerwca 2021

  Co jest potrzebne aby wygrać  milion? Wiedza, łut szczęścia, a może coś jeszcze… Przekonajcie się o tym oglądając spektakl „QUIZ” 29 i 30 czerwca. Kup bilet!

 • Prawdziwe życie zaczyna się po...

  Opublikowano 26 czerwca 2021

  Jeśli masz wątpliwości lub jeśli chcesz się utwierdzić w tym przekonaniu, musisz koniecznie zobaczyć komedię musicalową „Atrakcyjna wdowa”. To opowieść o ogromnym apetycie na życie i nie tylko… Zapraszamy 26 czerwca oraz 17 i 18 lipca! Zobacz koniecznie!

 • Miłość ma różne oblicza...

  Opublikowano 21 czerwca 2021

  Prawda stara jak świat. Będziemy ją odkrywać w spektaklu „Powiedzmy miłość” już 22 i 23 czerwca. Zapraszamy!

 • TANGO HISTORIE - Live Show!

  Opublikowano 15 czerwca 2021

  Oto Sebastian Achaval & Roxana Suarez – prawdziwe Gwiazdy i celebryci świata Tanga . Mistrzowie Świata w Tangu de Salon. Jedna z najważniejszych par współczesnego Tanga Argentyńskiego na świecie. Ich taniec to kwintesencja elegancji tak charakterystycznej dla tego wyrafinowanego tańca. Precyzja, ogromna muzykalność oraz energia, która porywa tłumy to tylko ułamek tego, co można powiedzieć o ich wyśmienitym tańcu. To prawdziwe szczęście móc ich gościć po raz pierwszy w Warszawie.
  Już 20-go czerwca o godz. 20:30 na scenie Teatru Komedia. Zobacz koniecznie!

 • Weekendowa okazja!

  Opublikowano 11 czerwca 2021

  Zamiast siedzieć w domu złap okazję i kup bilet w komediowo niskich cenach! Gramy to dla Was – „O sole mio, czyli nikt nie kocha tak jak tenor”. Zobacz koniecznie i Kup bilet!

 • Czy siedem osób zmieści się w jednym łóżku?

  Opublikowano 10 czerwca 2021

  Intryga – to słowo klucz w spektaklu „W łóżku z rabusiem”. Niech Was nie zwiodą następujące po sobie sytuacje, logika bywa zawodna, a finał tej historii może Was zaskoczyć. Bądźcie czujni i bawcie się przednio na przedstawieniu z Joanną Koroniewską, Martą Wierzbicką, Elą Romanowską, Olgą Borys, Janem Jankowskim, Tomaszem Dutkiewiczem i Piotrem Zeltem. Gramy to 10 i 11 czerwca!

 • Niezwykła historia!

  Opublikowano 8 czerwca 2021

  Teatr Komedia zwykł się kojarzyć ze spektaklami komediowymi, ale raz na jakiś czas sięgamy po coś spoza kanonu „na śmieszno”. Takim spektaklem jest „Dom Lalki. Część 2”, w którym na scenie debiutuje Julia Wieniawa. Zapraszamy Was na niesłychanie autentyczną, poruszającą i niebanalną historie Nory i jej rodziny. Kontynuacja znakomitego dramatu Ibsena na deskach teatralnych do zobaczenia w znakomitej obsadzie: Maria Pakulnis, Agnieszka Warchulska i Jan Wieczorkowski. Zobacz koniecznie!

DO GÓRY