Przejdź do treściPrzejdź do nawigacji

Aktualności

 • Przeżyj to z nami!

  Opublikowano 8 listopada 2021

  …emancypacja – modne słowo, które jest nie tylko motywem przewodnim ruchów wolnościowych, ale drogą pozwalającą odnaleźć siebie. Czasami raz zamknięte za sobą drzwi ponownie trzeba otworzyć, aby zmierzyć się z przeszłością, by budować przyszłość… Poznajcie dalsze losy Nory i jej rodziny oglądając spektakl „Dom Lalki. Część 2” i przekonajcie się czy i za ile da się kupić wolność… Gramy to 14 i 16 listopada. Kup bilet!

 • Odjechana farsa!

  Opublikowano 5 listopada 2021

  Ten spektakl wymyka się wszelkim konwencjom – ich dwoje – Joanna Koroniewska i Piotr Szwedes – i 5 ról przewidzianych dla każdego, ponad 50 przebiórek i zmian garderoby. Niesamowite tempo i dynamicznie prowadzona akcja gwarantują iście odjechany wieczór. Gramy to 9 i 29 listopada o godz. 19:00. Zobacz koniecznie!

 • Repertuar na listopad!

  Opublikowano 3 listopada 2021

  Z drzew opadają liście, za oknami kolorami mieni się jesień, a w Teatrze Komedia mnożą się propozycje na barwne spędzenie wieczoru w doborowym towarzystwie. Nie czekajcie na innych rezerwujcie bilety! Kup bilet!

 • Czegoś takiego w teatrze jeszcze nie widzieliście!!!

  Opublikowano 2 listopada 2021

  Historia popkultury pamięta wiele kultowych duetów: Batman i Robin, John Lennon i Paul McCartney, Ernie i Bert, Sherlock i Watson, Mario i Luigi, Frodo i Sam… wymieniać można w nieskończoność, ale takiego duetu jeszcze nie było – oto Mateusz Banasiuk i Artur Chamski czyli dwóch takich, co musical zrobić chcieli… „The Big Bang, czyli Wielki Wybuch” gramy to 4 i 5 listopada o godz. 19:00. Zobacz koniecznie!

 • Spektakle Sylwestrowe w Teatrze Komedia!

  Opublikowano 29 października 2021

  Drodzy Widzowie,

  Czy zaplanowaliście już Wieczór Sylwestrowy? Możemy Wam w tym pomóc. Serdecznie zapraszamy do Teatru Komedia na komedię „Na pełnych obrotach” w reżyserii Tomasza Dutkiewicza w gwiazdorskiej obsadzie. https://teatrkomedia.pl/na-pelnych-obrotach

  Spektakl Sylwestrowy będzie połączeniem dużej dawki humoru, gwałtownych zwrotów akcji oraz dowcipnych dialogów podczas spektaklu oraz lampki wina. Niech Teatr Komedia wprowadzi Was w dobry nastrój na Nowy Rok 2022. Bilety już w sprzedaży!

 • Przyjemność z dostawą wprost do każdego fotela w Teatrze Komedia!

  Opublikowano 27 października 2021

  „Przyjemność z dostawą” to mistrzowsko zagmatwana i nieprzyzwoicie śmieszna farsa autorstwa brytyjskiego mistrza tego gatunku, Dereka Benefielda. Znakomita reżyseria Jerzego Bończaka, oraz gwiazdorska obsada spektaklu, gwarantują niepowtarzalną i niezapomnianą zabawę. Nie przegapcie przezabawnej farsy jaką szykują dla Was Ela Romanowska, Magdalena Wójcik, Jerzy Bończak, Krzysztof Dracz, Michał Piela oraz Tomasz Dedek. Śmiej się z nami!

   

   

 • Kobieta, kobiety, więcej kobiet... i On!

  Opublikowano 25 października 2021

  Stare porzekadło mówi, że od przybytku głowa nie boli. Tego samego zdania jest główny bohater spektaklu „Zaręczony pogrążony” Franco (Mikołaj Krawczyk), który w tym samym czasie romansuje z Camilą (Karoliną Nowakowską), Amalią (Elą Romanowską/Alżbetą Lenską), Luisą (Katarzyną Sowińską) oraz Melisą (Katarzyną Zielińską). Jak zakończy się intryga i czy uda się zachować Franco i Ugo (Tomasz Dedek) tajemnicę? Gramy to 26 i 27 października godz. 19:00. To trzeba zobaczyć!

 • Wielki finał!

  Opublikowano 23 października 2021

  Miesiące przygotowań, próby goniące próby, dzień – noc, noc – dzień i ostatnia prosta… spektakle dla Was. Od dwóch dni na scenie Teatru Komedia Mateusz Banasiuk i Artur Chamski śpiewają, tańczą, skaczą, klaskają… – jednym zdaniem dwoją się i troją, aby pozyskać grant na najbardziej kasowy musical świata „The Big Bang, czyli Wielki Wybuch”. Dziś wielki dzień – bowiem o 19:00 premiera najzabawniejszego musicalu świata – BUM. Będzie się działo!

 • O dwóch takich co musical zrobić chcieli...

  Opublikowano 21 października 2021

  Zdecydowanie to będzie ich wieczór! Artur Chamski i Mateusz Banasiuk już 23 października 2021r w musicalu „The Big Bang, czyli Wielki Wybuch”. Czas na dobrą zabawę!

 • Próba dla mediów!

  Opublikowano 20 października 2021

  Za nami próba medialna musicalu „The Big Bang, czyli Wielki Wybuch”. Ciekawi jesteśmy Waszych opinii o spektaklu, który już jutro przedpremierowo na afiszu Teatru Komedia. Zapraszamy!

 • Zobacz koniecznie!

  Opublikowano 19 października 2021

  Niespożyta energia i szaleństwo na scenie – duet od wielkiego BUM! Artur Chamski i Mateusz Banasiuk przed nową premierą w Teatrze Komedia.

 • Nabierają rozpędu!

  Opublikowano 15 października 2021

  I nie można ich zatrzymać. Panowie Artur Chamski i Mateusz Banasiuk szykują dla Was przedstawienie, w którym do góry nogami postawione zostaną prawdy rządzące światem – czas na nową teorię względności i lekcje z historii – a to wszystko w jednym i niepowtarzalnym „The Big Bang, czyli Wielki Wybuch”. Gramy to!

DO GÓRY