Przejdź do treściPrzejdź do nawigacji

Aktualności

 • Opublikowano 22 marca 2021

  Wizyta w Teatrze to niebywałe przeżycie, emocje, atmosfera…, wiemy, tego nie da się wyrazić słowami. Teraz kiedy spotkania z Wami na naszej widowni są ograniczone pozwalamy się wprosić do Waszych domów. Dzięki technologii, Teatr Komedia możecie mieć na wyciągnięcie ręki po telefon, pilota czy komputer – uruchomiliśmy platformę VOD, na której znajdziecie pierwszą z naszych propozycji spektakl „Apartament prezydencki”. Stwórz magię Teatru w domowym zaciszu. Śmiej się z nami online!

 • Ważny komunikat!

  Opublikowano 21 marca 2021

  Szanowni Państwo,

  W związku z decyzją o  zamknięciu placówek kulturalnych, wszystkie wydarzenia w naszym Teatrze od 15 marca do 21 maja br. włącznie zostają odwołane.
  Wszelkie kwestie związane z odwołanymi terminami w tym wymiany biletów będą potwierdzane mailowo i realizowane sukcesywnie.
  W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z BOW lub z Kasą Teatru wyłącznie drogą mailową: rezerwacja@teatrkomedia.pl

  Bardzo prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.
  Dokładamy starań, aby żadna wiadomość nie pozostała bez odpowiedzi.

  Z wyrazami szacunku,
  Dyrekcja i Pracownicy Teatru Komedia

 • Zmień termin nie odwołuj!

  Opublikowano 15 marca 2021

  Drodzy Widzowie, będzie nam miło jeśli zechcecie zachować swoje bilety i spotkać się z nami w niedalekiej przyszłości! Repertuar Teatru!

 • UWAGA!

  Opublikowano 14 marca 2021

  Szanowni Państwo,

  Uprzejmie informujemy, że od 15 marca do 20 maja 2021r kasa biletowa Teatru Komedia będzie czynna: od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 15:00.
  (sobota – niedziela nieczynna)

  Za utrudnienia przepraszamy!

 • Opublikowano 12 marca 2021

  Adekwatnie do dynamizmu sytuacji w kraju, podejmujemy szalone i dynamiczne decyzje! Od poniedziałku 15 marca nie będziemy mogli Was gościć na naszych spektaklach, dlatego postanowiliśmy, że w niedzielę 14 marca o 19:15, zagramy dodatkowe – pożegnalne (ale tylko przed lockdownem) przedstawienie „W łóżku z rabusiem” nie odmawiajcie sobie przyjemności zobaczenia Joanny Koroniewskiej i Marty Wierzbickiej na scenie. Będzie się działo!

 • Opublikowano 10 marca 2021

  Na bank długo nie graliśmy „Komedii o napadzie na bank”. Na bank postaramy się nadrobić wszystkie zaległości! Dlatego ten piątek i sobota to czas by rozbić bank rozrywki i świetnie się bawić na spektaklu w Teatrze Komedia. Nie czekaj z kupnem biletu!

 • Opublikowano 8 marca 2021

  Drogie, piękne, wyjątkowe Panie życzymy Wam samych pięknych chwil nie tylko od święta. 8 marca to doskonała okazja do tego, by celebrować, to, co ważne – czas z bliskimi… jeśli zechcecie świętować z nami, będziemy niezwykle ukontentowani. Ale dziś nie o nas, ale dla Was Mikołaj Krawczyk z najlepszymi życzeniami.

 • Dzień Kobiet!

  Opublikowano 5 marca 2021

  Komedia jest kobietą, a z kobietą najlepiej iść do Teatru Komedia! Zapraszamy Was na fantastyczny spektakl o kobietach z kobietami w rolach głównych. 9, 10 i 11 marca „Powiedzmy miłość”. Sprawdź!

 • Czas iść do Teatru!

  Opublikowano 4 marca 2021

  Zapraszamy do teatru Panie i Panowie! Krzysztof Dracz, Tomasz Dedek i Jerzy Bończak w premierowej odsłonie spektaklu „Przyjemność z dostawą”. Czy macie już swoje bilety?

 • Opublikowano 3 marca 2021

  W teatrze jak w kalejdoskopie jedno się kończy drugie zaczyna. Czas bez przedstawień wystawianych na scenie był bardzo twórczy, czego dowodem są próby na scenie do nowego spektaklu „Przyjemność z dostawą”. Już w najbliższy weekend pierwsze spektakle z Waszym udziałem! Zapraszamy!

DO GÓRY