Przejdź do głównej zawartości strony

Klancyk i Tomasz Kot

  • czas: 90 minut
  • przerwa: tak
  • dla kogo: 16+
  • cena: od 60 zł
  • osoby na scenie: 8
  • śmieszność: pękniesz ze śmiechu
  • ostrość: w granicach normy
impro nowe formy lekkie żarty na randkę spodoba się młodym świeżo zażartowane

Klancyk kończy sezon w Teatrze Komedia kolejnym spotkaniem z wyjątkowym gościem. Tym razem improwizatorom inspiracji dostarczy Tomasz Kot, aktor, którego onieśmielający dorobek (wymieńmy choćby role Religi, Boya-Żeleńskiego i Kleksa!) każe nam się poważnie zastanowić, dlaczego się zgodził… Zagramy jak zawsze bez scenariusza, a podpowiedzi do scen dostarczy nam niezobowiązująca rozmowa z gościem – na tematy zawodowe i całkiem codzienne. Nie wykluczone, że Tomasz Kot przygotuje też dla nas coś specjalnego… Musicie się Państwo przekonać sami.

Pełen opis

Wybierz termin spektaklu

Rezerwacja biletów grupowych pod tel. (22) 833 96 10

Galeria

Teatr Improwizowany Klancyk jest jednym z pionierów improwizacji komediowej w Polsce i pierwszym warszawskim teatrem impro. Istnieje z grubsza od 2006 roku. Ich spektakle to historie pisane na bieżąco, rodzące się na oczach widzów z grupowej energii, chwilowego porozumienia i absurdalnego poczucia humoru.

Klancyk to Maciej Buchwald, Krzysztof Dziubak, Bartosz Młynarski, Paweł Najgebauer, Piotr Sikora, Błażej Staryszak, Krzysztof Wiśniewski, Grzegorz Uzdański.

Współtworzyli nową warszawską scenę komediową, w tym Klub Komediowy, Szkołę Impro i Resort Komedii. Klancyk ma na koncie występy na festiwalach literackich, muzycznych i teatralnych w kraju i zagranicą m.in. Apostrof —Międzynarodowy Festiwal Literatury (Warszawa),Big Book Festival (Warszawa), Festiwal im. Zygmunta Haupta (Gorlice), Miedzianka Fest (Miedzianka), Malta Festival (Poznań), Open’er Festival (Gdynia), Chicago Improv Festival, Del Close Marathon (Nowy Jork), Jazzahead Festival (Brema).

Współpracowali m.in. z Biblioteką Narodową, Instytutem im. Adama Mickiewicza, Fundacją Instytut Reportażu oraz Radiem 357. We wspólnych scenicznych przedsięwzięciach występowali m.in. z Katarzyną Nosowską, Magdaleną Grzebałkowską, Dorotą Masłowską, Mariuszem Szczygłem, Januszem Gajosem czy Marcinem Maseckim.

Produkują komediowy podcast „Codzienne trudności” rejestrowany z udziałem publiczności na żywo. Ich gośćmi są komiczki i komicy, osoby związane ze światem muzyki i filmu, dziennikarze i dziennikarki, pisarki i pisarze.

W wydarze­niu 16 czer­w­ca wys­tąpi Klan­cyk w składzie: Maciej Buch­wald, Krzysztof Dzi­ubak, Bar­tosz Mły­nars­ki, Paweł Najge­bauer, Błażej Staryszak, Grze­gorz Uzdańs­ki oraz Krzysztof Wiśniews­ki
Gość spec­jal­ny: Tomasz Kot

Zaplanuj wizytę w Komedii