Przejdź do głównej zawartości strony

Nieoczekiwana zmiana… tytułów. Pokazy „W łóżku z rabusiem” odwołane

Teatr Komedia | Fot. Teatr Komedia Nieoczekiwana zmiana... tytułów. Pokazy
Teatr Komedia | Fot. Teatr Komedia

Z powodu choro­by Aktor­ki musieliśmy odwołać zaplanowane na czwartek (30.11) oraz piątek (01.12) spek­tak­le „W łóżku z rabus­iem”. Ale nie bylibyśmy sobą, gdy­byśmy nie zapro­ponowali Wam czegoś w zami­an — w piątek zami­ast odwołanego przed­staw­ienia udało się nam zor­ga­ni­zować dodatkowy pokaz jed­nego z naszych najpop­u­larniejszych tytułów — „Powiedzmy miłość”.

Tym razem to nie żart – mamy do przekazania dwie wiadomości: złą i dobrą. Zaczniemy od złej: z żalem, ale i w przekonaniu, że choroba jednej z naszych Aktorek nie zostawiła nam wyboru, podjęliśmy decyzję o odwołaniu obu najbliższych spektakli „W łóżku z rabusiem” w reżyserii Tomasza Dutkiewicza.

W przypadku pierwszego pokazu skontaktowaliśmy się ze wszystkimi osobami, które zakupiły bilety i  poinformowaliśmy o możliwości ich zwrotu lub wymiany.  Jeszcze raz przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

A teraz wiadomość dobra: "w zastępstwie" za piątkowy wieczór "W łóżku z rabusiem" przywołaliśmy na scenę - o tej samej godzinie - dodatkowy pokaz spektaklu "Powiedzmy miłość", a więc propozycji cieszącej się niesłabnącym powodzeniem publiczności Komedii. Zakupione przez Państwa miejsca na pierwotny tytuł zostaną zachowane dla przedstawienia „Powiedzmy miłość” tego samego dnia, o ile zaakceptujecie Państwo taką zmianę mailowo lub telefonicznie najpóźniej do piątku (1.12), do godz. 12:00.

Wówczas przekażemy Państwu nowe bilety na piątkowe wydarzenie (drogą mailową – jeśli bilety były zakupione online – lub na miejscu w teatrze – jeśli były zakupione w naszej kasie). Kontaktujemy się już z Państwem w tej sprawie. W przypadku braku Państwa zgody dokonamy zwrotu za zakupione bilety.

Uwa­ga! Jeśli zakupil­iś­cie Państ­wo bile­ty na odwołane spek­tak­le przez por­tale eBilet lub Kicket.com zami­anę lub zwrot biletów real­izu­ją bile­terie.

„Powiedzmy miłość” to przewrotna opowieść o uczuciowych zawirowaniach.
Na scenie w piątkowym przedstawieniu zobaczymy: Joannę Koroniewską, Martę Wierzbicką, Mikołaja Krawczyka i Tomasza Dutkiewicza.
Więcej informacji o spektaklu jest tu.