Przejdź do treściPrzejdź do nawigacji

Aktualności

 • Śmieszny poniedziałek!

  Opublikowano 29 listopada 2021

  Jak spędzić ostatni poniedziałek listopada? Podpowiadamy – na śmieszno w Teatrze Komedia. Zapraszamy Was na przebojową sztukę „Odjechana farsa” z Joanną Koroniewską i Piotrem Szwedesem. Gramy to 29 listopada o godz. 19:00. Śmiej się z nami!

 • Musical na opak!

  Opublikowano 24 listopada 2021

  Na spektaklach przedpremierowych i na samej premierze wrzało od emocji – takiego spektaklu jeszcze nie było. Jak będzie tym razem?! Zobaczcie koniecznie Artura Chamskiego i Mateusza Banasiuka w musicalu „The Big Bang, czyli Wielki Wybuch”. Gramy to 27 listopada. Będzie się działo!

 • Komedia (nie)romantyczna!

  Opublikowano 22 listopada 2021

  Miłość…, to leitmotiv wielu dzieł literackich i muzycznych, wielokrotnie stanowiła inspiracje w sztuce. W zasadzie powiedziało się o niej wiele, ale nie na tyle by było dość!. Zapraszamy Was na spektakl „Powiedzmy miłość”, w którym opowiemy Wam naszą wersję love story. Gramy to 22, 23 i 24 listopada o godz.19:00 Zapraszamy!

 • Jeden obraz - tysiąc słów!

  Opublikowano 19 listopada 2021

 • Zakulisowe Show!

  Opublikowano 17 listopada 2021

  Zapraszamy Was za kulisy operowego koncertu stulecia. W oczekiwaniu na wielkie show w kuluarach sławetnego hotelu Ritz podzieją się rzeczy, które przyprawią o zawrót głowy najbardziej doświadczonych i opanowanych impresario. „O sole mio, czyli nikt nie kocha tak jak tenor” to cudownie zagmatwana farsa, która bawi i uczy… czego, przekonajcie się sami. Gramy to 20 i 21 listopada. Śmiej się z nami!

 • UWAGA!

  Opublikowano 16 listopada 2021

  Szanowni Państwo,

  Chcielibyśmy poinformować, że z powodu pozytywnego wyniku testu na covid-19 u jednego z członków obsady spektaklu, podjęliśmy decyzję o odwołaniu najbliższych spektakli:
   „QUIZ” w dniach 17, 18 i 19 listopada 2021r.
  Zdecydowaliśmy się na taki krok, chcąc zapewnić maksymalne bezpieczeństwo Państwu, naszym pracownikom oraz ich rodzinom.
  Wszystkim Widzom, którzy zakupili bilety na odwołane spektakle proponujemy ich przeniesienie na spektakle grane w innym, dogodnym terminie z repertuaru dostępnego na stronie internetowej Teatru.
  W przypadku pytań prosimy o kontakt z BOW: tel. (22) 833 68 80  lub (22) 833 96 10 lub rezerwacja@teatrkomedia.pl

  Mamy nadzieję, że ta decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

  Zespół Teatru Komedia

 • Wracamy do gry o milion!

  Opublikowano 12 listopada 2021

  Uwielbiamy te emocje, stan niepewności przed czymś nowym, to przyspieszone tętno, rozbiegany wzrok, oczekiwanie… chwila ciszy i… dzieje się „QUIZ” – Teatr zmieni się w studio telewizyjne, a Wy staniecie się częścią niebywałego show, w którym los bohaterów spoczywać będzie w waszych rękach. Gramy to 17 i 19 listopada godz. 19:00 Zobacz koniecznie!

 • Nowa twarz w obsadzie!

  Opublikowano 12 listopada 2021

  Zapraszamy Was na spektakl „Dom Lalki. Część 2”, do obsady którego dołączyła Paulina Komenda. Po ciepłym przyjęciu przez publiczność podczas Jeleniogórskich Spotkaniach Teatralnych przyszedł czas na Was, Widzów Teatru Komedia – zobaczycie Paulinę już w najbliższy wtorek 16 listopada.

 • Przeżyj to z nami!

  Opublikowano 8 listopada 2021

  …emancypacja – modne słowo, które jest nie tylko motywem przewodnim ruchów wolnościowych, ale drogą pozwalającą odnaleźć siebie. Czasami raz zamknięte za sobą drzwi ponownie trzeba otworzyć, aby zmierzyć się z przeszłością, by budować przyszłość… Poznajcie dalsze losy Nory i jej rodziny oglądając spektakl „Dom Lalki. Część 2” i przekonajcie się czy i za ile da się kupić wolność… Gramy to 14 i 16 listopada. Kup bilet!

 • Odjechana farsa!

  Opublikowano 5 listopada 2021

  Ten spektakl wymyka się wszelkim konwencjom – ich dwoje – Joanna Koroniewska i Piotr Szwedes – i 5 ról przewidzianych dla każdego, ponad 50 przebiórek i zmian garderoby. Niesamowite tempo i dynamicznie prowadzona akcja gwarantują iście odjechany wieczór. Gramy to 9 i 29 listopada o godz. 19:00. Zobacz koniecznie!

 • Repertuar na listopad!

  Opublikowano 3 listopada 2021

  Z drzew opadają liście, za oknami kolorami mieni się jesień, a w Teatrze Komedia mnożą się propozycje na barwne spędzenie wieczoru w doborowym towarzystwie. Nie czekajcie na innych rezerwujcie bilety! Kup bilet!

 • Czegoś takiego w teatrze jeszcze nie widzieliście!!!

  Opublikowano 2 listopada 2021

  Historia popkultury pamięta wiele kultowych duetów: Batman i Robin, John Lennon i Paul McCartney, Ernie i Bert, Sherlock i Watson, Mario i Luigi, Frodo i Sam… wymieniać można w nieskończoność, ale takiego duetu jeszcze nie było – oto Mateusz Banasiuk i Artur Chamski czyli dwóch takich, co musical zrobić chcieli… „The Big Bang, czyli Wielki Wybuch” gramy to 4 i 5 listopada o godz. 19:00. Zobacz koniecznie!

DO GÓRY
CC