Przejdź do treściPrzejdź do nawigacji

Aktualności

 • Tylko już 1 dzień dzieli nas od premiery!

  Opublikowano 4 marca 2022

  Za Piotrem Szwedesem (jeszcze) puste miejsca na widowni Teatru Komedia, ale już dziś o 19:00 pierwszy przedpremierowy spektakl „Biali heteroseksualni mężczyźni”, na który serdecznie zapraszamy. Długo czekaliśmy na ten dzień!

 • Czas przyspiesza - 2 dni dzielą nas od premiery!

  Opublikowano 3 marca 2022

  Przed nami ostatnia prosta i 2 dni do premiery. Dziś pierwsze spotkanie z publiką, uchylimy rąbka tajemnicy ze sztuki „Biali heteroseksualni mężczyźni” mediom, podczas spotkania prasowego. Z Wami widzimy się już w piątek 4 marca. Czekamy na Was z Marcinem Trońskim.

 • Wielki dzień za 3 dni!

  Opublikowano 2 marca 2022

  Nabieramy rozpędu. Scenografia na miejscu, ostatnie przymiarki i poprawki. Próba goni próbę. Zostało nam 3 dni do premiery „Biali heteroseksualni mężczyźni”. Na nowy spektakl zapraszamy razem z Mikołajem Roznerskim. Będzie się działo!

 • Z przyjemnością oznajmiamy, że zostało nam 4 dni do premiery!

  Opublikowano 1 marca 2022

  Premiera spektaklu „Biali heteroseksualni mężczyźni” zbliża się wielkimi krokami. Za 4 dni wielki dzień w teatrze. Koniecznie zobaczcie przedstawienie, w którym Jacek Kopczyński wciela się w rolę Matta.  Zobacz koniecznie!

 • Jesteśmy z Wami! Nie dla Wojny!

  Opublikowano 25 lutego 2022

  W obliczu sytuacji i wydarzeń w Ukrainie wyrażamy pełne wsparcie i solidarność wobec wszystkich obywateli Ukrainy. Nie możemy pozostać obojętni wobec tego, co się stało.
  #Ukraina  #niedlawojny #jesteśmyzWami

   

 • Happy And!

  Opublikowano 24 lutego 2022

  Jakby nie było, kurtyna opadła – zagraliśmy ostatnie przedstawienie „Seks, miłość i podatki”, tradycyjne selfie z publicznością wieńczy wspaniałą przygodę, bowiem za nami ponad 80 wystawień tego spektaklu, setki godzin prób i powtórek, by w ponad 4 lata wieczorami wracać na scenę i bawić tysiące widzów. Dziękujemy, za ten cudowny czas, który spędziliśmy z Wami, dziękujemy za miliony pozytywnych emocji i niezliczone decybele oklasków, jakimi nagradzaliście pracę Weroniki Książkiewicz, Katarzyny Trzcińskiej, Karoliny Nowakowskiej, Magdaleny Wójcik, Mateusza Banasiuka, Mikołaja Krawczyka, Roberta Rozmusa i Marcina Trońskiego.

 • Próba dla mediów!

  Opublikowano 23 lutego 2022

  Zapraszamy dziennikarzy i fotoreporterów na Próbę medialną spektaklu „Biali heteroseksualni mężczyźni” w reż. Tomasza Dutkiewicza.

  Próba medialna odbędzie się 3 marca 2022r, o godz. 10:00 w budynku Teatru Komedia przy ul. Słowackiego 19a w Warszawie.

  Informujemy, że wszystkie wydarzenia prezentowane na deskach Teatru Komedia, odbywają się w reżimie sanitarnym. Na terenie Teatru obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa maseczką ochronną.

 • „Pomysłowa, prowokacyjna i zabawna” ★★★★ The Independent

  Opublikowano 18 lutego 2022

  W swojej znakomitej sztuce Young Jean Lee zastanawia się, co to znaczy być dziś odnoszącym sukcesy białym heteroseksualnym mężczyzną. Czy jest to stabilność finansowa? Czy to jasność umysłu? A może po prostu wiara w to, że wszystko powinno iść po twojej myśli? Gramy to 4, 5 i 6 marca. Biali heteroseksualni mężczyźni! Zobacz koniecznie!

   

 • Pożegnanie z tytułem!

  Opublikowano 17 lutego 2022

  Jak dziś pamiętamy styczniową premierę w 2018 roku sztuki „Seks, miłość i podatki”. Po 4 latach i przeszło 80-ciu spektaklach wystawionych na naszej scenie przychodzi nam się pożegnać z tytułem. Zapraszamy Was na ostatnie spektakle zakręconej komedii o miłości, pieniądzach i małym kłamstwie bez którego nie byłoby tak śmiesznie. Gramy to 22 i 23 lutego o godz. 19:00. Nie przegap okazji!

 • Nowość w Teatrze Komedia!

  Opublikowano 16 lutego 2022

  Marzec rozpoczynamy premierą spektaklu „Biali heteroseksualni mężczyźni”. Bilety już w sprzedaży!

 • Odrobina miłości

  Opublikowano 11 lutego 2022

  Czas na porcyjkę miłości miłości… 💕miłości do kultury, do teatru, do komedii, platonicznej miłości do aktorki/aktora… miłości do kogoś bliźniego lub siebie samego 🤍🌸
  My postanowiliśmy się podzielić naszą miłości do sztuki… dlatego 13 i 14 lutego zapraszamy Was na fantastyczną farsę O sole mio, czyli nikt nie kocha tak, jak tenor.
  Bilety są w zasięgu kliknięcia:
  13-go lutego godz. 15:00 i 19:00
  14-go lutego godz. 19:00
  💕
 • Czas na najlepsze z najlepszych...

  Opublikowano 9 lutego 2022

  Piątkowy wieczór z odrobią muzyki – MAMY TO! Przygotowaliśmy dla Was przebojowy repertuar polskiej muzyki rozrywkowej od lat 50-tych do 80-tych XX wieku. Czas na Najlepsze z najlepszych w wykonaniu Iwony Loranc, Marty Florek, Mariusza Totoszko, Tomasza Dutkiewicza, Łukasz Talika  – pytanie do Was czy cała sala będzie śpiewała z nami?

DO GÓRY
CC