Przejdź do treściPrzejdź do nawigacji

Aktualności

 • Zagrajmy o milion!

  Opublikowano 1 lipca 2022

  Jak wyglądają kulisy wielkiego, międzynarodowego show? Jak tworzy się rozrywkę, która porywa tłumy i w której można zainkasować mion brytyjskich funtów? Jesli jesteście ciekawi musicie zobaczyć spektakl QUIZ. Ostatni raz w sezonie teatralnym zagramy o wszystko  –  1 i 2 lipca o 19:00. Dołączycie?

 • Ostatni raz w tym sezonie teatralnym!

  Opublikowano 30 czerwca 2022

  Zapraszamy Was na opowieść o pewnym małżeństwie, w którym stateczny mąż z dnia na dzień decyduje się rozstać z obecną żoną i „zamienić” ją na dużo młodszą kobietę. Pikanterii całej sytuacji dodaje fakt, że owa kobieta ma już męża, który jak na ironię losu jest częstym bywalcem w mieszkaniu jej kochanka.

  Kto z kim w tej ciekawej towarzyskiej konfiguracji zawiąże sojusz i co ma z tym wszystkim wspólnego miłość…? Kto kocha, kto szanuje, kto tylko lubi, a kto zaniedbuje…? – przekonajcie się sami! Gramy to 30 czerwca!

 • Będzie śmiesznie ;-)

  Opublikowano 28 czerwca 2022

  Lato niemal w pełni a my zbliżamy się powoli do końca sezonu teatralnego, w którym sporo się działo 😉 Dobrych emocji nigdy dość, dlatego zapraszamy Was na niebywale śmieszą komedię sytuacyjną pełną ciekawych zwrotów akcji – Zaręczony pogrąŻONY 28 i 29 czerwca w przedwakacyjnej odsłonie – nie przegapcie!

 • O sole mio! – czyli o słońce moje!

  Opublikowano 25 czerwca 2022

  Ostatnie w sezonie spotkanie tenorów na scenie Teatru Komedia. Przedwakacyjne spektakle „O sole mio, czyli nikt nie kocha tak jak tenor”. Do zobaczenia 25-go i 26-go czerwca Nie przegapcie! Kup bilet Teraz!

 • Ważny komunikat!

  Opublikowano 24 czerwca 2022

  Szanowni Widzowie,

  uprzejmie informujemy, że od 27-go czerwca do końca wakacji następuje zmiana godzin pracy kasy biletowej.
  Harmonogram będzie prezentowany na bieżąco. W  najbliższych dniach kasa pracuje w następującym trybie:

  27 czerwca – 3 lipca w godzinach 14:00-18:00
  oraz na godzinę przed przedstawieniem

  w dniach 20 lipca – 2 sierpnia kasa biletowa oraz biuro organizacji widowni będą nieczynne.

 • Dziś świętuje Tata!

  Opublikowano 23 czerwca 2022

DO GÓRY
CC