Przejdź do treściPrzejdź do nawigacji

Aktualności

 • #ZmienTerminNieOdwoluj

  Opublikowano 10 kwietnia 2020

 • Wydarzenia w naszym Teatrze od 12 marca do 7 czerwca 2020 zostają odwołane

  Opublikowano 6 kwietnia 2020

  Szanowni Państwo,

  W związku z decyzją o przedłużeniu zawieszenia działalności instytucji kultury, wszystkie wydarzenia w naszym Teatrze począwszy od 12 marca do 7 czerwca 2020 r., włącznie zostają odwołane.
  Wszelkie kwestie związane z odwołanymi terminami w tym wymiany biletów będą potwierdzane mailowo i realizowane sukcesywnie.
  W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z BOW lub z Kasą Teatru wyłącznie drogą mailową: rezerwacja@teatrkomedia.pl

  Jednocześnie informujemy, że kasa Teatru jest nieczynna, aż do odwołania.

  Bardzo prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.
  Dokładamy starań, aby żadna wiadomość nie pozostała bez odpowiedzi.

  Z wyrazami szacunku,
  Dyrekcja i Pracownicy Teatru Komedia

 • Śmiech to zdrowie!

  Opublikowano 30 marca 2020

  Autorka: Kasia Czapska

 • Międzynarodowy Dzień Teatru 2020

  Opublikowano 27 marca 2020

 • Ważny komunikat!

  Opublikowano 14 marca 2020

  Szanowni Państwo,

  Chcielibyśmy poinformować, że w związku z prewencyjnym zamknięciem placówek kulturalnych w kraju oraz podejmowaniem podobnych decyzji przez inne podmioty, od niedzieli 15 marca kasa biletowa Teatru Komedia będzie nieczynna. Zdecydowaliśmy się na taki krok, chcąc zapewnić maksymalne bezpieczeństwo Państwu, naszym pracownikom oraz ich rodzinom.

  Mamy nadzieję, że ta decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

   

 • UWAGA!

  Opublikowano 11 marca 2020

  Szanowni Państwo,

  W związku z ostatnimi doniesieniami epidemicznymi i decyzją Ministra Kultury RP, wszystkie wydarzenia w naszym Teatrze począwszy od 12 marca do 7 kwietnia 2020 r., włącznie zostają odwołane. Wszyscy Państwo otrzymacie zwroty środków w takiej formie, w jakiej dokonywaliście Państwo płatności.
  Jeśli bilety były kupione w kasie, gotówką bądź kartą zwrot dokonany zostanie w okienku kasowym.

  Bardzo prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.

  W przypadku pytań prosimy o kontakt z BOW:

  tel. (22) 833 68 80  lub (22) 833 96 10 lub rezerwacja@teatrkomedia.pl

   

   

   

 • Miłość. Albo, powiedzmy miłość...

  Opublikowano 7 marca 2020

  Celebrujemy Dzień Kobiet oglądając spektakl „Powiedzmy miłość” z Joanną Koroniewską, Martą Wierzbicką, Mateuszem Banasiukiem, Mikołajem Krawczykiem, Janem Jankowskim i Tomaszem Dutkiewiczem – postaw na komedię i śmiej się z nami! Zapraszamy!

 • Pozostajemy wierni twierdzeniu, że komedia jest kobietą!

  Opublikowano 4 marca 2020

  Zwłaszcza jeśli za potwierdzenie tezy podamy spektakl „Skazani na miłość” z Marią Pakulnis, Olgą Kalicką, Magdaleną Wójcik, Mateuszem Banasiukiem, Wojtkiem Wachudą i Janem Jankowskim – w którym mimo równego „układu sił” kobiety mają sporo do powiedzenia. Zobacz koniecznie przedstawienie, które bawi do łez, a jednocześnie udowadnia, że odmieniana przez wszystkie przypadki miłość potrafi zaskoczyć każdego, bez względu na wiek i okoliczności:) Zapraszamy!

 • Komedia jest Kobietą!

  Opublikowano 2 marca 2020

  Kochane Panie i Drodzy Panowie zbliża się Dzień Kobiet- jakie macie plany na ten wyjątkowy wieczór? My zaprosiliśmy do Teatru Komedia naszą „Atrakcyjną wdowę”, która zaśpiewa dla Was 3 i 4 marca! Serdecznie zapraszamy na muzyczną odsłonę historii, która każdemu może się przydarzyć! Zobacz koniecznie!

 • Zwariowany czas przed nami!

  Opublikowano 27 lutego 2020

  W przerwie między próbami do spektaklu, dopinamy ostatnie elementy scenografii. Zdejmujemy miary na kostiumy i powtarzamy, powtarzamy, powtarzamy role. Już niebawem na afiszu „Dom Lalki. Część 2.” z Agnieszką Warchulską, Julią Wieniawą, Marią Pakulnis i Janem Wieczorkowskim. Nad całością czuwa reżyser Tomasz Dutkiewicz. Pierwsze spektakle już w marcu. Kup bilet!

DO GÓRY
CC