Przejdź do treściPrzejdź do nawigacji

Aktualności

 • Tylko 1 dzień dzieli nas od premiery!

  Opublikowano 23 września 2020

  Emocje sięgają zenitu, zwłaszcza, że przed nami pierwsze spotkanie z Wami widzami. Długo czekaliśmy na ten wieczór.

 • Próba medialna!

  Opublikowano 22 września 2020

  Zapraszamy dziennikarzy i fotoreporterów na Próbę Medialną spektaklu „Dom Lalki. Część 2” w reż. Tomasza Dutkiewicza.

  Próba medialna odbędzie się 23 września 2020r, o godz. 10:30 w budynku Teatru Komedia przy ul. Słowackiego 19a w Warszawie.

  Informujemy, że wszystkie wydarzenia prezentowane na deskach Teatru Komedia, będą odbywać się w reżimie sanitarnym – zmniejszona ilość miejsc na widowni do 50% oraz obowiązek noszenia maseczek ochronnych na terenie teatru.

 • Próba goni próbę!

  Opublikowano 22 września 2020

  A my jesteśmy na finiszu przygotowań do premiery spektaklu „Dom Lalki. Część 2”, w którym Julia Wieniawa debiutuje na naszych deskach teatralnych. Zobacz koniecznie!

 • 3 dni do nowej premiery!

  Opublikowano 21 września 2020

  Obiecaliśmy Wam wrzesień premier i dotrzymujemy słowa. Za 3 dni premiera spektaklu „Dom Lalki. Część 2”. Długo czekaliśmy na to wydarzenie, dlatego z tym większą radością zapraszamy Was na pierwsze spektakle z Agnieszką Warchulską w roli głównej!

 • Na bank jesteśmy gotowi!

  Opublikowano 16 września 2020

  Aby zaprosić Was na spektakl „Komedia o napadzie na bank”. Jak widać na załączonym obrazku, społeczny dystans na widowni jest zachowany. Nie pozostaje nic innego jak wybrać się na spektakl!

 • Udało się!

  Opublikowano 9 września 2020

  Długo wyczekiwany premierowy wieczór ze spektaklem „W łóżku z rabusiem” za nami. Co za emocje!

 • To dla nas wielki dzień! Już dziś Premiera Galowa!

  Opublikowano 8 września 2020

  Nie zalegamy w łóżkach, no chyba, że tak, jak my przymierzacie się do wieczornej premiery. Dziś oficjalnie świętujemy otwarcie nowego sezonu teatralnego, a jak przystało na takie okoliczności prezentujemy wam spektakl „W łóżku z rabusiem”.
  Serdecznie zapraszamy!

   

   

 • Został już tylko 1 dzień do Premiery Galowej!

  Opublikowano 7 września 2020

  Za nami pierwszy spektakl „W łóżku z rabusiem” z publicznością – było obłędnie! Jednak to jutro emocje sięgną zenitu. Został 1 dzień do premiery galowej przedstawienia, na które z niecierpliwością czekamy.

   

 • Już tylko 2 dni!

  Opublikowano 6 września 2020

  Tak nam się spodobało to odliczanie do premiery, że z przyjemnością oznajmiamy Wam, iż za 2 dni wielkie otwarcie sezonu teatralnego, który celebrujemy spektaklem „W łóżku z rabusiem”.

 • 3 dni do premiery

  Opublikowano 5 września 2020

  Nie ma jak rozpocząć poranek od dobrej kawy i porcji informacji, że zostało nam 3 dni do premiery spektaklu W łóżku z rabusiem ?. Czekamy na Was z Martą Wierzbicką ???

 • Nie mówcie nikomu:) Za 4 dni Premiera!

  Opublikowano 4 września 2020

  Wchodzimy w ten etap, że im bliżej tym ciekawiej. Zostało nam 4 dni do premiery spektaklu „W łóżku z rabusiem”. Nie możemy doczekać się pierwszych przedstawień.
  Czy macie już bilety?

   

 • Odliczanie trwa! 5 dni do Premiery!

  Opublikowano 3 września 2020

  Ten uśmiech mówi sam za siebie – odliczania do premiery „W łóżku z rabusiem” nie da są się zatrzymać. Zostaje nam 5 dni do wielkiego dnia, który już teraz celebrujemy razem z Joanną Koroniewską. I powiemy Wam w sekrecie, że nie możemy się doczekać chwili, w której kurtyna pójdzie w górę.

DO GÓRY
CC