Przejdź do treściPrzejdź do nawigacji

Aktualności

 • Zmień termin nie odwołuj!

  Opublikowano 15 marca 2021

  Drodzy Widzowie, będzie nam miło jeśli zechcecie zachować swoje bilety i spotkać się z nami w niedalekiej przyszłości! Repertuar Teatru!

 • UWAGA!

  Opublikowano 14 marca 2021

  Szanowni Państwo,

  Uprzejmie informujemy, że od 15 marca do 20 maja 2021r kasa biletowa Teatru Komedia będzie czynna: od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 15:00.
  (sobota – niedziela nieczynna)

  Za utrudnienia przepraszamy!

 • W niedzielę zagramy dodatkowe przedstawienie "W łóżku z rabusiem"

  Opublikowano 12 marca 2021

  Adekwatnie do dynamizmu sytuacji w kraju, podejmujemy szalone i dynamiczne decyzje! Od poniedziałku 15 marca nie będziemy mogli Was gościć na naszych spektaklach, dlatego postanowiliśmy, że w niedzielę 14 marca o 19:15, zagramy dodatkowe – pożegnalne (ale tylko przed lockdownem) przedstawienie „W łóżku z rabusiem” nie odmawiajcie sobie przyjemności zobaczenia Joanny Koroniewskiej i Marty Wierzbickiej na scenie. Będzie się działo!

 • Na bank się za Wami stęskniliśmy!

  Opublikowano 10 marca 2021

  Na bank długo nie graliśmy „Komedii o napadzie na bank”. Na bank postaramy się nadrobić wszystkie zaległości! Dlatego ten piątek i sobota to czas by rozbić bank rozrywki i świetnie się bawić na spektaklu w Teatrze Komedia. Nie czekaj z kupnem biletu!

 • Drogie, piękne, wyjątkowe Panie...

  Opublikowano 8 marca 2021

  Drogie, piękne, wyjątkowe Panie życzymy Wam samych pięknych chwil nie tylko od święta. 8 marca to doskonała okazja do tego, by celebrować, to, co ważne – czas z bliskimi… jeśli zechcecie świętować z nami, będziemy niezwykle ukontentowani. Ale dziś nie o nas, ale dla Was Mikołaj Krawczyk z najlepszymi życzeniami.

 • Dzień Kobiet!

  Opublikowano 5 marca 2021

  Komedia jest kobietą, a z kobietą najlepiej iść do Teatru Komedia! Zapraszamy Was na fantastyczny spektakl o kobietach z kobietami w rolach głównych. 9, 10 i 11 marca „Powiedzmy miłość”. Sprawdź!

 • Czas iść do Teatru!

  Opublikowano 4 marca 2021

  Zapraszamy do teatru Panie i Panowie! Krzysztof Dracz, Tomasz Dedek i Jerzy Bończak w premierowej odsłonie spektaklu „Przyjemność z dostawą”. Czy macie już swoje bilety?

 • Próby na scenie do nowego spektaklu "Przyjemność z dostawą"

  Opublikowano 3 marca 2021

  W teatrze jak w kalejdoskopie jedno się kończy drugie zaczyna. Czas bez przedstawień wystawianych na scenie był bardzo twórczy, czego dowodem są próby na scenie do nowego spektaklu „Przyjemność z dostawą”. Już w najbliższy weekend pierwsze spektakle z Waszym udziałem! Zapraszamy!

 • "Przyjemność z dostawą" - nowość w Teatrze Komedia!

  Opublikowano 1 marca 2021

  Po długiej przerwie Teatr Komedia zaprasza swych Widzów na nowe – premierowe – przedstawienie.
  Na deskach stołecznej Komedii zagości spektakl „Przyjemność z dostawą” – to mistrzowsko zagmatwana i nieprzyzwoicie śmieszna farsa autorstwa brytyjskiego mistrza tego gatunku, Dereka Benefielda. Znakomita reżyseria Jerzego Bończaka, oraz gwiazdorska obsada spektaklu, gwarantują niepowtarzalną i niezapomnianą zabawę oraz oczywiście…przyjemność z dostawą wprost do każdego fotela w Teatrze Komedia!

  Nie przegapcie przezabawnej farsy jaką szykują dla Was: Elżbieta Romanowska, Magdalena Wójcik, Jerzy Bończak, Krzysztof Dracz, Michał Piela, Tomasz Dedek. Zobacz koniecznie!

 • Teatr w Twoim domu!

  Opublikowano 26 lutego 2021

  Wizyta w Teatrze nigdy nie była taka prosta. Za jednym kliknięciem zobaczysz spektakl „Apartament prezydencki” w swoim domu. Start sobota 27 lutego godz. 12:00. Zobacz koniecznie!

DO GÓRY
CC