Przejdź do treściPrzejdź do nawigacji

Aktualności

 • Quiz 22 i 23 maja GRAMY TO!

  Opublikowano 12 maja 2021

  W życiu jak w teleturnieju, albo znasz odpowiedź, albo nie… Jeszcze wczoraj komunikowaliśmy, że zaczynamy grać od 29 maja dziś możemy Wam powiedzieć, zmiana planów – przyśpieszamy o tydzień. 22 i 23 maja na afisz wraca Quiz #gramyto bo możemy i chcemy, chcemy się z Wami zobaczyć.

  Kochani, czas na wielki test w przenośni i dosłownie. Kto z Was zagra z nami o milion? 🤔

 • Zagwarantuj sobie odrobinę przyjemności...

  Opublikowano 7 maja 2021

  W liście do Jean-Baptiste Leroy’a Benjamin Franklin pisał: (…) Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki.  My twierdzimy, że znalazłoby się o wiele więcej pewników, które są bardziej optymistyczne niż epistolograficzne wywody obu dżentelmenów.

  Dla przykładu odrobina kultury to gwarant dobrego samopoczucia 🙂  o jedno i drugie nie trudno w Teatrze Komedia. Zatem nie czekając zbyt długo rezerwujcie bilety na spektakl Seks miłość i podatki komedię, która bawi i uczy jak (nie)kłamać zwłaszcza przed urzędem skarbowym ;-).

 • Czas na rezerwacje biletów

  Opublikowano 6 maja 2021

  Motywem przewodnim ostatnich dni jest hasło GRAMY TO 🎭 – tak gramy! Ba, cieszymy się na spotkania z Wami jak dzieci. Ale jak mamy grać, to naprawdę fajne rzeczy, dlatego koniecznie musicie zarezerwować sobie czas na przedstawienie W łóżku z rabusiem.  Mamy dla Was kilka zaplanowanych wieczorów  z Joanną Koroniewską, Martą Wierzbicką, Olgą Borys, Elżbietą Romanowską Piotrem Zeltem, Janem Jankowskim i Tomaszem Dutkiewiczem, podczas których będziemy rozwiązywać tajemnice pewnej kradzież. Dołączcie koniecznie!

 • Czas na mały rachunek sumienia :)

  Opublikowano 5 maja 2021

  Czy możliwym jest kochać kilka osób naraz? Czy posiadanie kilku kochanek jest w tym samym czasie niezależnie od ich wiedzy to emocjonalna brawura, a może powód do dumy… – nie czekajcie na odpowiedź 🙂 Zapraszamy Was na uroczą komedię romantyczną o pewnym amancie, który miłość dzielił na dni tygodnia. Zaręczony pogrążony

 • Widzimy się w Teatrze!

  Opublikowano 4 maja 2021

  Majowe okoliczności przyrody przynoszą dużo pozytywnej energii. Rychłe spotkanie z Wami jest niebywałym motywatorem do działania! Zwłaszcza, że z końcem tego miesiąca wracamy do grania. Na afiszu Teatru Komedia to, co znane i lubiane ale i nasze nowości, jak spektakl „O sole mio, czyli nikt nie kocha tak jak tenor”, który koniecznie musicie zobaczyć! Gramy to zatem, nie czekajcie do ostatniej chwili z rezerwacjami. O sole mio…

 • Gramy To!

  Opublikowano 29 kwietnia 2021

  Czas na odrobinę kulturalnej przyjemności, a tą można sobie sprawić rezerwując bilet na spektakl „Przyjemność z dostawą” z Magdaleną Wójcik, Elżbietą Romanowską, Jerzym Bończakiem, Krzysztofem Draczem i Michałem Pielą. Nie czekajcie i rezerwujcie swoje miejsca bilety. Zapraszamy już w czerwcu!

 • UWAGA!

  Opublikowano 29 kwietnia 2021

 • Świąteczne życzenia!

  Opublikowano 3 kwietnia 2021

 • Międzynarodowy Dzień Teatru!

  Opublikowano 27 marca 2021

  Dziś obchodzimy 60-ty Międzynarodowy Dzień Teatru. Niestety widownie wszystkich teatrów w tym fantastycznym dniu będą puste, ale pełni nadziei na lepsze z utęsknieniem czekamy spotkań z Wami podczas spektakli na żywo. Jak mawia stare porzekadło ” jak kocha to poczeka” zapewniamy kochamy i poczekamy!

 • Uruchomiliśmy platformę VOD

  Opublikowano 22 marca 2021

  Wizyta w Teatrze to niebywałe przeżycie, emocje, atmosfera…, wiemy, tego nie da się wyrazić słowami. Teraz kiedy spotkania z Wami na naszej widowni są ograniczone pozwalamy się wprosić do Waszych domów. Dzięki technologii, Teatr Komedia możecie mieć na wyciągnięcie ręki po telefon, pilota czy komputer – uruchomiliśmy platformę VOD, na której znajdziecie pierwszą z naszych propozycji spektakl „Apartament prezydencki”. Stwórz magię Teatru w domowym zaciszu. Śmiej się z nami online!

 • Ważny komunikat!

  Opublikowano 21 marca 2021

  Szanowni Państwo,

  W związku z decyzją o  zamknięciu placówek kulturalnych, wszystkie wydarzenia w naszym Teatrze od 15 marca do 21 maja br. włącznie zostają odwołane.
  Wszelkie kwestie związane z odwołanymi terminami w tym wymiany biletów będą potwierdzane mailowo i realizowane sukcesywnie.
  W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z BOW lub z Kasą Teatru wyłącznie drogą mailową: rezerwacja@teatrkomedia.pl

  Bardzo prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.
  Dokładamy starań, aby żadna wiadomość nie pozostała bez odpowiedzi.

  Z wyrazami szacunku,
  Dyrekcja i Pracownicy Teatru Komedia

DO GÓRY
CC