Przejdź do treściPrzejdź do nawigacji

Aktualności

 • Miłość ma różne oblicza...

  Opublikowano 21 czerwca 2021

  Prawda stara jak świat. Będziemy ją odkrywać w spektaklu „Powiedzmy miłość” już 22 i 23 czerwca. Zapraszamy!

 • TANGO HISTORIE - Live Show!

  Opublikowano 15 czerwca 2021

  Oto Sebastian Achaval & Roxana Suarez – prawdziwe Gwiazdy i celebryci świata Tanga . Mistrzowie Świata w Tangu de Salon. Jedna z najważniejszych par współczesnego Tanga Argentyńskiego na świecie. Ich taniec to kwintesencja elegancji tak charakterystycznej dla tego wyrafinowanego tańca. Precyzja, ogromna muzykalność oraz energia, która porywa tłumy to tylko ułamek tego, co można powiedzieć o ich wyśmienitym tańcu. To prawdziwe szczęście móc ich gościć po raz pierwszy w Warszawie.
  Już 20-go czerwca o godz. 20:30 na scenie Teatru Komedia. Zobacz koniecznie!

 • Weekendowa okazja!

  Opublikowano 11 czerwca 2021

  Zamiast siedzieć w domu złap okazję i kup bilet w komediowo niskich cenach! Gramy to dla Was – „O sole mio, czyli nikt nie kocha tak jak tenor”. Zobacz koniecznie i Kup bilet!

 • Czy siedem osób zmieści się w jednym łóżku?

  Opublikowano 10 czerwca 2021

  Intryga – to słowo klucz w spektaklu „W łóżku z rabusiem”. Niech Was nie zwiodą następujące po sobie sytuacje, logika bywa zawodna, a finał tej historii może Was zaskoczyć. Bądźcie czujni i bawcie się przednio na przedstawieniu z Joanną Koroniewską, Martą Wierzbicką, Elą Romanowską, Olgą Borys, Janem Jankowskim, Tomaszem Dutkiewiczem i Piotrem Zeltem. Gramy to 10 i 11 czerwca!

 • Niezwykła historia!

  Opublikowano 8 czerwca 2021

  Teatr Komedia zwykł się kojarzyć ze spektaklami komediowymi, ale raz na jakiś czas sięgamy po coś spoza kanonu „na śmieszno”. Takim spektaklem jest „Dom Lalki. Część 2”, w którym na scenie debiutuje Julia Wieniawa. Zapraszamy Was na niesłychanie autentyczną, poruszającą i niebanalną historie Nory i jej rodziny. Kontynuacja znakomitego dramatu Ibsena na deskach teatralnych do zobaczenia w znakomitej obsadzie: Maria Pakulnis, Agnieszka Warchulska i Jan Wieczorkowski. Zobacz koniecznie!

 • Rozpocznij czerwiec komediowo!

  Opublikowano 31 maja 2021

  Ile razy przed wielkim wyjściem zmieniacie swoją garderobę, przebieracie się i zastanawiacie się czy to oby na pewno odpowiedni outfit? Dla przykładu Joanna Koroniewska i Piotr Szwedes podczas jednego wieczoru na spektaklu „Odjechana farsa” lawirują między 5 stylówkami, które zmieniają po wielokroć w trybie szybszym niż błyskawica. Nie wierzycie, przekonacie się o tym sami 3 i 4 czerwca gramy to. Zdecyduj, które z wcieleń jest najlepsze 🙂

 • Jedyna i niepowtarzalna sztuka!

  Opublikowano 26 maja 2021

  Zobacz koniecznie losy bohaterów sztuki „Dom Lalki. Część 2”, która porusza, uczy i daje do myślenia. Na scenie Maria Pakulnis, Agnieszka Warchulska, Julia Wieniawa i Jan Wieczorkowski. Gramy to 8 i 9 czerwca!

 • Prezent dla Mamy i nie tylko!

  Opublikowano 24 maja 2021

  Z okazji zbliżającego się Dnia Matki zapraszamy Was na fantastyczny spektakl „Powiedzmy miłość” 25 i 26 maja o godz. 19:00.
  Wszystkim Mamom życzymy, aby świętowały 365 dni w roku! Zapraszamy!

   

 • Weekend!

  Opublikowano 22 maja 2021

  To na niego czekamy cały tydzień, ale na ten weekend czekaliśmy tygodniami. Tak, tak z przyjemnością ogłaszamy, że po długiej przerwie wracamy do gry w przenośni i dosłownie. Zapraszamy Was na spektakl „QUIZ” niezwykłe widowisko, w którym nie tylko aktorzy wcielają się w rożne role, w którym Wy jesteście jednocześnie członkami sędziowskiej ławy i oskarżonymi, widzami i aktorami. Gramy to i nie może Was zabraknąć. Zapraszamy!

 • Kup bilet Teraz!

  Opublikowano 19 maja 2021

  Oczekiwanie na powrót do grania to nie lada wyzwanie, dlatego z radością komunikujemy, że wracamy! Zapraszamy Was na spektakle „Powiedzmy miłość” gramy 25 i 26 maja. Zobacz koniecznie!

 • Teatr Komedia wraca do grania!

  Opublikowano 14 maja 2021

  Dawno się z Wami nie widzieliśmy, ale od 22 maja będziemy nadrabiali teatralne zaległości. Czekamy na Was z naszymi spektaklami:) Repertuar Teatru na Maj!

DO GÓRY
CC