Przejdź do treściPrzejdź do nawigacji

Aktualności

 • Niepokorna i jeszcze bardziej atrakcyjna...

  Opublikowano 25 sierpnia 2021

  Mickiewiczowska kobieta w monologu Konrada w IV części Dziadów jawi się jako puch marny i wietrzna istota, której postaci zazdrośnie spoglądają aniołowie. Współczesny obraz kobiety jest zgoła odmienny, ale ma w sobie coś z niepokorności i tajemnicy. Jeśli jesteście ciekawi jaka jest główna bohaterka spektaklu Atrakcyjna wdowa  koniecznie bukujcie bilety na 9 ,10 i 11 września, Ona jest gotowa… i jak śpiewa „Uważaj, kotku, ruszam na łów! Już nie wstydzę się, nie. Już nie boję się, bo chcę to, czego chcę…” – a Wy?

 • Śmiej się z nami!

  Opublikowano 19 sierpnia 2021

  Sierpień to idealny miesiąc ślubnych deklaracji, wesela, zaręczyny, ale to również idealny czas na rezerwacje biletów, zwłaszcza na pozostający w tematyce spektakl „Zaręczony pogrążony”. Ten tytuł to absolutny hit, który trzeba zobaczyć! Gramy 7 i 8 września. Zapraszamy!

 • Czas na nowy sezon teatralny!

  Opublikowano 16 sierpnia 2021

  A ten tuż tuż. Startujemy 4 i 5 września spektaklem „Seks, miłość i podatki” i jeśli nie widzieliście tej sztuki, koniecznie nadróbcie zaległości, jeśli zaś oglądaliście spektakl i ten tytuł Wam się podobał, zobaczcie go raz jeszcze – będzie tylko śmieszniej 🙂 Zobacz koniecznie!

 • Zaplanujcie wrześniowe wieczory już dziś!

  Opublikowano 10 sierpnia 2021

  Nie czekajcie do ostatniej chwili zwłaszcza, że repertuar  prezentuje się zacnie:) Kup bilet!

 • UWAGA!

  Opublikowano 17 lipca 2021

  W dniach 2 – 31 sierpnia 2021r kasa czynna w dni powszednie w godz. 10:00 – 15:00.
  Repertuar na wrzesień i październik!

 • Musicalowe zakończenie sezonu!

  Opublikowano 14 lipca 2021

  Ten sezon teatralny dostarczał nam wiele niespodziewanych i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Wiemy jedno, mimo zmiennych kończymy go śpiewająco! Zapraszamy Was na ostatnie spektakle „Atrakcyjnej wdowy”, które zagramy 17 i 18 lipca. Zatem nie czekajcie z zakupem biletów!

 • Koniec sezonu tuż tuż...

  Opublikowano 12 lipca 2021

  Lipcowe okoliczności przyrody przynoszą dużo pozytywnej energii. Spotkania z Wami są niebywałym motywatorem do działania! Zwłaszcza, że z końcem tego tygodnia kończymy sezon teatralny. Na afiszu nasza nowość spektakl „O sole mio, czyli nikt nie kocha tak jak tenor”, który koniecznie musicie zobaczyć! Gramy 15 i 16 lipca o godz. 19:00. Widzimy się w Teatrze!

 • Najwyższy czas na odrobinę rozrywki!

  Opublikowano 4 lipca 2021

  Na życie można przyjąć różne plany. Opracować z wyprzedzeniem swoje działania, albo podejmować spontanicznie decyzje. Nie damy Wam odpowiedzi, która z nich jest lepsza, mamy za to ciekawsze rozwiązania – wieczory w Teatrze Komedia! Dlatego koniecznie musicie zarezerwować sobie czas na przedstawienie „W łóżku z rabusiem” z Joanną Koroniewską, Martą Wierzbicką, Olgą Borys, Elżbietą Romanowską, Piotrem Zeltem, Janem Jankowskim i Tomaszem Dutkiewiczem, podczas których będziemy rozwiązywać tajemnice pewnej kradzież. Dołączcie koniecznie!

 • Kulturalny Wypoczynek!

  Opublikowano 28 czerwca 2021

  Co jest potrzebne aby wygrać  milion? Wiedza, łut szczęścia, a może coś jeszcze… Przekonajcie się o tym oglądając spektakl „QUIZ” 29 i 30 czerwca. Kup bilet!

 • Prawdziwe życie zaczyna się po...

  Opublikowano 26 czerwca 2021

  Jeśli masz wątpliwości lub jeśli chcesz się utwierdzić w tym przekonaniu, musisz koniecznie zobaczyć komedię musicalową „Atrakcyjna wdowa”. To opowieść o ogromnym apetycie na życie i nie tylko… Zapraszamy 26 czerwca oraz 17 i 18 lipca! Zobacz koniecznie!

DO GÓRY
CC