Przejdź do głównej zawartości strony

Za kulisami i pod sceną. Spacery po teatrze

spacery po teatrze
Teatr Komedia | Fot. Marta Ankiersztejn

Co to jest flug i dlaczego go nie mamy? Czy nasz strapon­ten jest mięk­ki? Kto miesz­ka pod sceną, a kto zabrał do domu krysz­tałowy żyran­dol? Nawet jeśli te pyta­nia nie spędza­ją Ci snu z powiek, daje­my słowo, że warto posłuchać odpowiedzi i poz­nać ciem­ną stronę naszych kulis. Zaprasza­my na spac­ery po Teatrze!

Jeżeli interesuje Cię opowieść o Komedii i nie-lekcja o teatrze, podejrzenie naszej codziennej pracy; chcesz zobaczyć scenę z innej perspektywy (na przykład z perspektywy kanału) albo zanurzyć się w magazynie rekwizytów - mamy dla Ciebie propozycję:

Napisz @ na widownia@teatrkomedia.pl. Jeśli takich ja Ty zbierze się więcej, zaprosimy Was na spacer po Komedii, podczas którego opowiemy o tym, o czym w większym towarzystwie zazwyczaj nie wypada 😉


A teraz na poważnie:

Nasze Koleżanki i Koledzy zajmujący się rozwojem publiczności czekają na sygnał i deklaracje chęci uczestnictwa w spacerze po Komedii także od grup zorganizowanych - przede wszystkim z placówek szkolnych i przedszkolnych.

Idziemy krok dalej. W sezonie 2023/2024 planujemy zgłębić opracowane wspólnie z pedagożkami i pedagogami teatru oraz twórczyniami i twórcami gier miejskich scenariusze spacerów, podchody i teatralne nie-lekcje dla poszczególnych grup wiekowych naszych widzek i widzów.

A po spacerze zobacz, co się dzieje wokół Komedii i odwiedź naszych sąsiadów!

Zapoznaj się też z naszym repertuarem!